Metropol İmar Yönetiminin Başına Gelen Rasim Bölücek Kimdir, Nerelidir?

Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketleri arasında yer alan ve konut, altyapı, üstyapı, yol, köprü yapımını üstlenen Metropal İmar başına Rasim Bölücek geldi.

GÜNDEM 06.05.2019 - 11:00 15.07.2021 - 00:16 SERHATMEDYA

Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketleri arasında yer alan ve konut, altyapı, üstyapı, yol, köprü yapımını üstlenen Metropal İmar başına Rasim Bölücek geldi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan konut, altyapı, üstyapı, yol ve köprü inşaatlarını üstlenen şirketi olan Metropol İmar A.Ş.'nin yönetimine Rasim Bölücek getirildi. Metropol A.Ş. Yönetim Kurulu Değişti! Akşam Gazetesi tarafından yapılan habere göre önceki gün yapılan Metropol İmar A.Ş. genel kurul toplantısında yönetime atamalar yapıldı. Yapılan değişikliğin ardından yönetime Adnan Keskin, Rasim Bölücek, Kadir Subaşı, Erol Gündüz, Esma Baki ve İlker Bay getirildi. Rasim Bölücek Kimdir?Ana muhalefet partisi CHP'nin  Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanlığı görevini üstleniyordu. 2014 senesinde Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmesinde büyük pay sahibi olan ve Mansur Yavaş'ın seçim sonuçlarında kaybetmesinden sonra partiden istifa etmesi ile eleştiri oklarına hedef olan Bölücek gündeme Amerika'da ki FETÖ üyeleri ile irtibat halinde olduğu eleştirileri ile de gelmişti. Asıl mesleği tıp doktorluğu olan Bölücek reklam ajanslarında yaratıcı reklamcılık alanında çalıştı. 1999 senesinde MHP'nin iktidara geldiği reklam çalışmalarını yürüttü. Devlet Bahçeli'nin danışmanlık görevini üstlendi. Çok sayıda siyasi partinin seçim dönemlerindeki reklam çalışmalarını yürüten Bölücek ardından Kemal Kılıçdaroğlu'nun baş danışmanlığına getirilmişti. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@