Meva Şehir Eryaman Fiyatları İle Kaçırılmaması Gereken Fırsatlar Sunuyor

Ankara'nın en güvenilir inşaat markalarından biri olan Ünsal Group tarafından hayata geçirilen Meva Şehir lansman fiyatları ile satışlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Ankara Konut Projeleri 12.09.2018 - 15:19 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Ankara'nın en güvenilir inşaat markalarından biri olan Ünsal Group tarafından hayata geçirilen Meva Şehir lansman fiyatları ile satışlarına tüm hızıyla devam ediyor...

Ankara'nın yeni cazibe merkezi olarak kabul edilen Eryaman bölgesinde gerçekleştirilen proje hem ailesi ile huzur içerisinde oturmak için hem de yatırımlık konut projesi arayan kişilere başarılı bir şekilde hitap ediyor. Lansman dönemi fiyatları ile satışlarına devam edilen projede 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daire olmak üzere 3 farklı daire tipi seçeneği satışa sunuluyor. Dairelerin satış fiyatları ise seçilen daire tipinin yanı sıra dairenin bulunduğu blok ve kat gibi kriterlere göre de değişkenlik gösteriyor. Ankara'nın Kendi Okulu, AVM'si, Fırını ve Göleti Olan Tek Proje! 107 dönümlük dev bir arazi üzerinde yükselen projede 18 blokta yer alan 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan 1.800 konut üretiliyor. Projenin içerisinde okul, alışveriş merkezi, fırın, kafe ve restoranlar gibi farklı pek çok detaya da yer veriliyor. Projede sadece 7 bin metrekarelik alan gölet olarak ayrılmış durumda. Bu nedenle aslında Meva Şehir için konut projesi demek yerine "Ankara'nın yeni yaşam ve cazibe merkezi" denilmesi çok daha doğru olacak gibi görünüyor. Projede bayanlar için ayrı yüzme havuzu detayı bile düşünülürken çocuk oyun alanları ve bahçe oturma grupları ile çocuk dostu konut projesi imajı çiziliyor. 

Meva Şehir Daire Fiyatları Ne Kadar?Satışları devam eden diğer Ankara konut projeleri arasında sunduğu geniş sosyal imkanlara rağmen düşük tutulan satış fiyatları ile dikkat çekmeyi başaran Meva Şehir lansman avantajları ile satışa devam ediyor. Meva Şehir Eryaman fiyatları seçilen daire tipine göre belirlenirken lansman dönemine özel olarak şu anda Meva Şehir 2+1 daire fiyatları 250 bin lira, Meva Şehir 3+1 daire fiyatları 350 bin lira, Meva Şehir 4+1 daire fiyatları ise 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satılmaya devam ediliyor. Meva Şehir Ne Zaman Teslim Edilecek?Son derece büyük bir konut projesi olmasına rağmen Ünsal Group farkı ile büyük bir hızla ilerleyen projede dairelerin teslim tarihi 2021 olarak belirlenmiş durumda. Ancak şirket bu tarihi en geç teslim tarihi olarak belirlemiş durumda. 

Ünsal Grup Kimdir?Ankara'nın en büyük projelerinden biri olan Meva Şehir konut projesi yine Ankara'nın en köklü ve güvenilir inşaat markalarından biri olan Ünsal Group kalite farkı ile hayata geçiriliyor. Bugüne kadar konut, ofis, AVM ve endüstriyel tesis gibi farklı pek çok sayıda projeyi teslim ederek kalite farkını ortaya koyan Ünsal Group Ankaralıları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Ünsal Grup tarafındna yapımı tamamlanan büyük projeler arasında Ünsal Court, Popüler Konakları, Green Park, Concept Eryaman, Ünsal Residence, Smart Town ve Ünsal Park gibi çok sayıda büyük proje yer alıyor. Meva Şehir Konut Projesi Örnek Daire Resimleri İçin TIKLAYINIZ...Emlak365.com - Ankara


Gelişmelerden Haberdar Olun

@