Mevaport Ramazan Kampanyası İle Konut Fiyatlarına Yüzde 15 İndirim Yaptı!

Mevaport İnşaat Ramazan Kampanyası başlattı. Kampanyaya özel olarak konut fiyatlarına yüzde 15 indirim yapan şirket buna ek olarak yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranları ile 120 ay vadeli konut kredisi fırsatı da sunuyor. .

Mevaport Ramazan Kampanyası İle Konut Fiyatlarına Yüzde 15 İndirim Yaptı!

Mevaport İnşaat Ramazan Kampanyası başlattı. Kampanyaya özel olarak konut fiyatlarına yüzde 15 indirim yapan şirket buna ek olarak yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranları ile 120 ay vadeli konut kredisi fırsatı da sunuyor.

Yarın Kendi Evinde Uyan!

Mevaport İnşaat tarafından üretilen İzmir konut projeleri için yüzde 15 indirim müjdesi geldi. 15 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olan indirim kampanyası için "yarın kendi evinde uyan" sloganı ile satış yapan şirket bu fırsatlara ek olarak takas desteği de veriyor.

İndirim kampanyası hakkında konuşan Mevaport Genel Müdürü Zekeriya Hazırbulan "Büyük bir indirim kampanyası başlatıyoruz. Daire almak isteyen vatandaşlarımız yüzde 15 indirimle konut sahibi olabiliyor. Kişiye özel ödeme planı hazırlamanın bir adım ötesine geçen Mevaport İnşaat yepyeni ve sıra dışı avantajları bir arada sunuyor. Takas kampanyası bunların en dikkat çekicisi." dedi. Nitelikli konut satın almak isteyen kişileri kampanyalarından yararlanmaya davet eden Hazırbulan indirim kampanyasının 15 Haziran tarihinde sona ereceğini söyledi.

Mevaport İndirimli Konut Projesi

Mevaport Trio Sky Konut Projesi (Satışlar Devam Ediyor)

Mevaport Trio Sky Konut Projesi (Satışlar Devam Ediyor)

Mevaport Altındağ Prestij-1 Konut Projesi (Satışlar Devam Ediyor)

Mevaport Q Life Konut Projesi (son kalan 1 villa için satış devam ediyor)

Mevaport Çamdibi Life Konut Projesi (Satışlar Devam Ediyor)

Mevaport Meva Plaza Konut Projesi (Satışlar Devam Ediyor)

Mevaport Trio 276 Konut Projesi (ön talep toplama dönemi)