Meydan Evleri Ümraniye Konut Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar?

Toplam 116 adet konutun satışa sunulduğu Meydan Evleri Ümraniye konut projesi uygun fiyatları ile yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

İstanbul Konut Projeleri 01.07.2018 - 22:56 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Toplam 116 adet konutun satışa sunulduğu Meydan Evleri Ümraniye konut projesi uygun fiyatları ile yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Meydan Evleri Ümraniye Nerede?İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Meydan Evleri Ümraniye konut projesi adını aldığı Ümraniye ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Yakın çevresinde çok sayıda alışveriş merkezi, okul, toplu ulaşım noktası ve büyük markalı konut projeleri bulunan Meydan Evleri konut projesi bu özelliği ile yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap etmeyi başarıyor.Projeden ev almak isteyen kişiler için hem uygun fiyat seçenekleri hem de kişiye özel ödeme planı gibi farklı çok sayıda seçenekte bulunuyor. Projenin yakın çevresinde Meydan Alışveriş Merkezi, Buyuka AVM ve İkea AVM gibi önemli alışveriş merkezleri bulunurken proje tam olarak Casper Plaza'nın tam karşısında konumlanıyor. Üsküdar Çekmeköy metro hattı projeye ulaşım açısından büyük avantaj sağlıyor. Meydan Evleri Ümraniye Fiyatları Ne Kadar?Meydan Evleri konut projesi kapsamında toplam 116 adet konut satışa sunulurken konutlar 1+1 daire tipi, 2+1 daire tipi, 3+1 daire tipi ve 4+1 daire tipi olmak üzere toplam 4 farklı seçenek ile satışa sunuluyor. Tamamlandığında yaklaşık 2 bin liralık kira getirisi sağlaması planlanan projede yine konut fiyatlarının yüzde 30 oranında prim yapması bekleniyor. Toplam 3.500 metrekarelik arsa üzerine gerçekleştirilen projede 1+1 daireler 44 metrekareden başlarken 4+1 dairelerde ise büyüklük 170 metrekareye kadar çıkıyor. Çok sayıda üst düzey sosyal olanak sağlayan projede daire fiyatları ise seçilen daire tipine ve özelliklerine göre belirleniyor. Ancak bir genelleme yapmak gerekirse;Meydan Evleri Ümraniye 1+1 daire satış fiyatları 390 bin lira,Meydan Evleri Ümraniye 2+1 daire satış fiyatları 1 milyon 70 bin lira, Meydan Evleri Ümraniye 3+1 daire satış fiyatları 1 milyon 258 bin lira, Meydan Evleri Ümraniye 4+1 daire satış fiyatları ise 1 milyon 445 bin liradan başlıyor. Meydan Evleri Ümraniye Ne Zaman Teslim Edilecek?Meydan Evleri konut projesi teslim tarihi olarak Arter İnşaat 2020 yılının Ocak ayını belirlerken teslimlerin 2019 yılının Mayıs ayına çekilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Yani proje en erken 2019 Mayıs, en geç ise 2020 Ocak ayı içinde teslim edilecek. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@