MHP Genel Başkanı Bahçeli: Görev Düşsün Silahımı Alır Cepheye Koşarım Nasip Olursa Şehit Olurum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapmış olduğu konuşmasında Türkiye'nin Suriye'nin İdlib kentinde düzenlediği askeri operasyonlara değindi.

GÜNDEM 03.03.2020 - 11:03 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapmış olduğu konuşmasında Türkiye'nin Suriye'nin İdlib kentinde düzenlediği askeri operasyonlara değindi. Bu konuda önemli ifadeler kullanan Devlet Bahçeli'nin konuşmasının satır başlarını sizlerle paylaşıyoruz.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Toplantısı kapsamında bir konuşma gerçekleştirdi.Konuşmasında özellikle Suriye'nin İdlib kentinde yaşanan ve 34 askerimizin şehit olduğu hain saldırıya ilişkin açıklamalarda bulunarak başlayan  MHP Lideri Devlet Bahçeli, gündem konularına ilişkin de açıklamalarda bulundu.DEVLET BAHÇELİ'DEN İDLİB AÇIKLAMASIMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmasının satır başları."İdlib'de 27 Şubat'ta yaşanan şehadetler milletimizi üzmüştür. Kim ne yaparsa yapsın Türk milletinde kan da bitmez ayağa kalkacak kahraman da eksilmez.  Çok sayıda askerimiz şehit düşmüştür. Yaralılara yardım etmek isteyen askerlerimiz de saldırı altında kalmışlardır. Bu alçak saldırının içinde Suriye vardır İran vardır. Türk askerinin kanı bu husumet cephesi tarafından dökülmüştür...  Türk milleti  şehitlerimize minnettardır... Allah tektir, ordusu Türk oğlu Türktür.""Şehitlerimizn kanı yerde kalmayacaktır... Yiğit evlatlarımıza silah çeken kim varsa dökülen kanda boğulmaya mahkumdur...  Bu zor dönemi atlatacağız, eğilmez başımız yenilmez irademizle büyük Türk milletiyiz... Kurumuş ve kudurmuş Esad hayranları söyleyin, bu vatan bölünebilir mi?..""Görev düşsün, silahımı alır cepheye koşarım, nasip olursa şehit olurum"Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@