MHP Lideri Bahçeli, Elektriği Kesilen Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, elektrik faturasını ödemediği için elektriği kesilen ve karanlıkta video çekip yayınlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıktı.

Gündem 23.04.2022 - 10:26 23.04.2022 - 10:26 Gülşah Konuk Akın

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bahçeli o paylaşımlarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da tepki gösterdi. İsim vermeden paylaşım yapan, tepki gösteren Devlet Bahçeli, Kemal Kılıçdaroğlu'nun faturalarını ödemediği için elektriğinin kesildiği evinde karanlıkta video çekmesine ve fotoğraf çekmesine sert çıkan Bahçeli, bunları sivil itaatsizlik provası olarak adlandırdı ve TBMM'de görev yapıyor olmalarının rezalet olduğunu söyledi.

ODALARDA IŞIKSIZ KALIP...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun faturalarını bilerek ödememesinden dolayı bile isteye odalarda ışıksız kaldı diyen Bahçeli: Bile isteye odalarda ışıksız kalıp milletimizin ışığını söndürmeyi amaçlayanlara bizzat Türk milleti karşı çıkacak, komplolarını ve kumpaslarını yeri ve zamanı geldiğinde ellerine tutuşturup alayını birden layık oldukları zifiri karanlığa mahkum edecektir." ifadelerini kullandı.

İçlerine düştükleri tehlikeleri savrulmaların ağırlığından kaçmak için karanlığa sığınıp karanlıktan medet umanlar, 23 Nisan 1920'de nasıl kaybettilerse bir kez daha kaybedecekler diyen Bahçeli, Türkiye'nin aydınlık yarınlarını baskılamaya çalışmanın Gazi Meclisi'nin emanetlerine karşı ayıp bir itiraz olduğunu, yapılanın bütün hürriyetleri yok etmek bir amacı olmadığını ifade etti.

bahçeli

ÇOCUKLARIN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle tüm çocukların bayramlarını tebrik ettiğini söyleyen MHP Lideri Bahçeli, çocuklara her günü bayram olan bir Türkiye hediye edeceklerini, çocukların ülkenin umudu olduğunu söyledi. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@