MHP Lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu Açıklaması: Proje ile Geldi, Proje ile Gideceğe Benziyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli son dönemlerde siyaset gündeminde sıkça yer alan gizli görüşmesine dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Gündem 27.11.2019 - 10:26 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli son dönemlerde siyaset gündeminde sıkça yer alan gizli görüşmesine dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik dikkat çeken ifadeler kullanan Devlet Bahçeli'nin açıklamasının detayları.

Siyaset gündeminde geçtiğimiz günlerde en çok konuşulan konu başlığı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gizli görüşme oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'li bir ismin gizli bir görüşme yaptığına dair haber bültenlerinde yer alan iddiaların, haberi yapan gazetecinin daha sonra yalan haberden dolayı özür dilemesi ve bu süreçte yapılan açıklamalar çok konuşuldu. Kumpas iddialarının dile getirildiği görüşmeye ilişkin bir açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi. PROJE İLE GELDİ, PROJE İLE GİDECEĞE BENZİYORMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli gündemin konu başlıklarına dair gelişmeleri Türkgün Gazetesi'nde değerlendirdi. Bu kapsamda gizli görüşme ve kumpas iddialarına dair görüşlerini kamuoyu ile paylaşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok konuşulacak şu ifadelere yer verdi. "Yeni partilerin kurulma aşamasında, siyasetteki arayışların hızlandığı bir dönemde yaşananların tesadüf olmadığı kanaatindeyim. Kılıçdaroğlu bir projeyle geldi, başka bir projeyle de gideceği gözüküyor. Beştepe'de görüşme yalanına Sayın Cumhurbaşkanı'nın alet edilmesi de ayıptır. Türkiye'de siyasi bir skandal varmış gibi dünyaya jurnallemek rezalettir. Kılıçdaroğlu kumpas arıyorsa aynanın karşısına geçip kendisine bakmalıdır"Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@