Miami'deki Malikanesine Kiracı Arıyor! Messi Ev Sahibiniz Olabilir

Dünyanın en çok kazanan futbolcularından biri olan Messi Miami'de yer alan süper lüks malikanesine kiracı arıyor.

Emlak Magazin 23.07.2021 - 21:25 23.07.2021 - 21:51 Gülcan Özer

10 numaralı forması ile dünyanın en çok kazanan sporcuları arasında yer alan Messi kazancının büyük bir bölümünü gayrimenkul yatırımı ile değerlendirmeye devam ediyor. Gayrimenkul zengini ünlüler arasında yer alan Messi şu anda ailesi ile birlikte Florida'da tatil yapıyor. 

Florida tatilinde servetini yönetmeye de devam eden Messi sahibi olduğu süper lüks malikane için kiracı arayışına başladı. Miami'de bulunan süper lüks malikanesi için kiracı arayışına çıkan Messi'nin talep ettiği fiyat dudak uçuklattı. 

SÜPER LÜKS MALİKANESİNDE 5 YATAK ODASI VE 6 BANYOSU VAR! 

Süper yıldızın satışa çıkardığı malikanede 5 yatak odası ve 6 banyonun bulunduğu belirtilirken süper yıldızın malikanesi için biçtiği değer ise aylık 200 bin dolar oldu. 

Yani Messi'nin ev sahibiniz olmasını istiyorsanız aylık 200 bin dolar ödeme yapmanız gerekecek! Malikaneni konumu ve manzarası baş döndürürken malikanenin her bir odası deniz manzarası görüyor. Malikanede sonsuzluk havuzu bile bulunurken özel bir spor salonu ve yine her yerinden deniz manzarasını izleyebileceğiniz bir teras bulunuyor. 

messi-miami-house

Ünlü futbolcu son dönemde transfer haberleri ile gündemi meşgul etmeye devam ederken şu anda kiraya vermeye çalıştığı malikanesi için o dönemde 7.3 milyon doları gözden çıkarmıştı. Milyon dolarlık malikane kendine has süper lüks özelliklere sahip olması ile öne çıkarken Messi'nin kiracısı olmak isteyen ünlü isimlerin sıraya girdiği ve pek çok kişi ile görüşmelerin devam ettiği belirtiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@