Migros 30 TL Birden İndirdi, En Ucuz 4 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 74.90 TL Oldu! Oba, Yudum, Orkide, Komili Yağ Fiyatları

Migros market yağ ürünlerinde indirimlere gitti. Birçok markalı Ayçiçek yağında 30 TL'ye ulaşan indirimler yapan marketlerin güncel satış fiyatlarını aktarıyoruz. İşte market alışveriş indirimleri.

Finans 10.01.2022 - 16:43 10.01.2022 - 16:43 Mustafa Karagöz

Market ürünlerinde fiyatların çok yükselmiş olması vatandaşların indirimleri yakından takip etmelerine neden oluyor. Temel gıda ürünlerinde en uygun fiyatla alışveriş yapmak isteyenler için marketlerin online mağazalarında günlük ve haftalık çok özel indirim olanakları ilan ediliyor. Son dönemlerin en çok takip edilen ürünlerinin başında ayçiçek gelirken marketler bu ürüne özel kampanyalar duyuruyorlar. 

MİGROS AYÇİÇEK YAĞINI 30 TL İNDİRDİ! İŞTE HAFTANIN İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Migros Sanal Market üzerinden hem günlük hemde haftalık indirimler ile müşterilerin dikkatini çekiyor. Geçtiğimiz günlerde 5 litre yağlarda indirime giden Migros, 10 Ocak tarihle başlayan hafta başında yeni indirimlerini duyurdu. Market bu kapsamda 4 litre yağ ürünlerinde indirim yaptı. Kısa süre öncesine kadar 99.05 TL'den satılan Turna Marka 4 litre ayçiçek yağı indirimler ile birlikte 79.95 TL seviyesine geriledi. 

migros indirim 10 ocak 30 tl (2)

Marketin diğer ürünlerine bakıldığında Kırlangıç Marka 2 litre ayçiçek yağının  67.90 TL'den satıldığı görülürken OBA marka Ayçiçek yağında da indirim uygulandı. 4 litrelik OBA Marka ayçiçek yağı 74.90 TL'den satışa çıkarıldı. 1 litre yağ almak isteyenler için ise Orkide Marka yaş fiyatı 36.90 TL oldu. 

migros indirim 10 ocak 30 tl (1)

4 litrelik diğer markaların yağlarına bakıldığında fiyatların 100 TL üzerinde olduğu görülüyor. Komili marka 4 litre yağ 109.90 TL'ye, Ordike Marka 4 litre ayçiçek yağı ise 108.90 TL'te satıluyor. Migros kendi markasında 5 litre yağı ise 109 TL'ye satışa çıkardı. 

MİGROS SANAL MARKETTEN ALIŞVERİŞ FIRSATLARI

Migros Sanal Market sitesi üzerinden çok sayıda gıda ürününde indirime gidiyor. Firma özellikle vatandaşların yakın takibinde olan ürünlere başlattığı kampanyaları ile sıkça gündeme geliyor. Ayçiçek yağı indirimleri ile zaten ön planda ola Migros bu indirimlerin yanında un, şeker, kahvaltılık ürünler, çay gibi ürünlerde de günlük ve haftalık indirimler yapıyor. Migros sanal marketten alışveriş yapmak isteyenler marketin web sitesini kullanabilirler. Online alışveriş kapsamında alacakları ürünleri seçen vatandaşlar daha sonra kredi kartı ile ödeme yaparak siparişlerinin evlerine gelmesini bekliyorlar. Migros belli bir tutarın üzerinde olan ödemelerde ise kargo üceti almadan bedava kargı fırsatı da sağlıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@