Migros İnternetten Alana İndirim Açıkladı: Sanal Markette Kırmızı Et Fiyatlarına 50 TL İndirim

Kırmızı et fiyatları son dönemde gelen zamlarla haberlere konu olurken Migros bu sefer zam değil indirim haberi verdi. Migros kıyma, kuşbaşı et, kuzu kuşbaşı, dana antrikot fiyatları ne kadar, kaç TL?

Finans 29.03.2022 - 15:50 29.03.2022 - 16:01 Gülcan Özer

Ramazan ayı öncesinde vatandaşlar gelen zam haberleri ile şok yaşamış, kırmızı etten sıvıyağ fiyatlarına, pide fiyatlarından pirinç fiyatlarına kadar pek çok ürüne fahiş zamlar yapılmıştı. Özellikle de Ramazan öncesinde kırmızı et fiyatlarına gelen zamlar vatandaşı kızdırmış, günlerce sosyal medyadan yapılan zamlara tepki mesajları atılmıştı. 

Kırmızı et fiyatlarına ilk indirim açıklaması Migros tarafından yapıldı. Migros Sanal Market müşterileri için düzenlendiği kampanyasında internet üzerinden kırmızı et alışverişi yapan müşterilerine 50 liralık indirim yapacağını duyurdu. Kırmızı et fiyatlarının yanı sıra ayçiçek yağı, süt fiyatları, yoğurt, peynir ve temizlik grubu ürünlere de indirim yapıldı. 

MİGROS KIRMIZI ET FİYATLARI: 1 KG KIYMA, KUZU KUŞBAŞI, ANTRİKOT, PİRZOLA, DANA ETİ FİYATI KAÇ TL?

Ramazan'da sofralarını şenlendirmek isteyen kişiler için Migros kırmızı et fiyatlarını açıkladı. Kırmızı et fiyatlarına internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerine özel olarak indirim yaptığını açıkladı. Açıklanan listede kırmızı et ürünlerinin tümünde ekonomik seçenekler sunuldu. Yayımlanan listede Migros dana rostoluk et fiyatı 147,98 TL olurken dana stragonof kg fiyatı ise 156,53 TL oldu. 

migros et fiyatları 29 mart

Migros dana kuşbaşı gulaşlık kg fiyatı 133,63 TL olurken, Migros Uzman Kasap Dana Hamburger köfte 330 gr fiyatı ise indirim ile 30,76 TL'den 27,68 liraya düşürüldü. 

migros et fiyatları 29 mart 2

MİGROS'TA KIYMANIN KİLOSU KAÇ TL, KIYMA NE KADAR?

Migros dana tandır brisket kg fiyatı 142,18 TL olurken, dana kontrafile kg satış fiyatı ise 169,42 TL oldu. Migros'ta kıymanın kilosu ise dana kıyma kg fiyatı için 120,47 TL oldu. 

migros et fiyatları 29 mart 3

3 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyada Migros sanal market üzerinden alışveriş yapan kişilere 200 liralık alışveriş yapmaları halinde 50 liralık indirim yapılacağı ilan edildi. Kampanyaya katılan kişiler 200 liralık alışveriş yapmaları durumunda 50 liralık hediye indirim çeki verilecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@