Milli Emlak / Arsa Satışları 2022: 3 Bin Liraya Satılık Hazine Arazisi, 850 Liraya Tarla, 35 Bin Liraya Çamlık

Hazine arazilerinin satışı 2022 ilanları Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Milli Emlak hazine hazine arazileri haritası ile arsa satışları ve taşınmaz ilanları yayımlandı.

Emlak Haberleri 02.01.2022 - 09:18 02.01.2022 - 09:18 Gülcan Özer

Ucuz arsa ve tarla yatırımı yapmak isteyen kişiler için beklenen Milli Emlak 2022 arsa satışları ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye genelinde pek çok ilde yer alan ucuz hazine arazileri, arsa, tarla, bağ, bahçe, zeytinlik, fındık bahçesi ve zeytinlik gibi çok sayıda satış duyurusu yapıldı. 

Pandemi döneminde fiyatı en çok artanlar arasında yer alan konut ve arsalar yeniden vatandaşın radarına girmişti. Gayrimenkul fiyatları yükseliş trendi ile en çok getiri sağlayan yatırım araçları arasında yer alırken ucuz arsa ve tarla almak isteyen kişiler ise piyasa fiyatının nerede ise dörtte birinin bile altına yayımlanan Milli Emlak ilanlarına yönelmişti. 

milli emlak hazine arazisi satışları

HAZİNE ARAZİLERİNİN SATIŞI 2022! 3 BİN LİRAYA SATILIK HAZİNE ARAZİSİ İLANLARI YAYIMLANDI !

Milli Emlak tarafından 2022 senesinin ilk satış ilanları yayımlandı. Hazine arazisi almak isteyen kişilere yönelik olarak yayımlanan ilanlarda farklı illerde mülkiyeti hazineye ait olan çok sayıda taşınmaz satışa sunuldu. Arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak yayımlanan ilanlarda 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkılırken Kütahya'nın Simav ilçesinde yer alan 288,87 m2 büyüklüğe sahip olan hazine arazisi için talep edilen fiyat 3 bin TL olarak duyuruldu. 

milli emlak tarla satış ilanları 2 ocak

MİLLİ EMLAK TARLA SATIŞ İLANLARI! SATILIK TARLA İLANLARI KAÇ TL?

Hazine arazilerinin yanı sıra tarla satışı ilanları da yayımlayan Milli Emlak farklı fiyatlara sahip çok sayıda ilanı satışa çıkardı. Milli Emlak tarla satış ilanları içerisinde fiyatlar 750 liradan başlarken Kütahya'nın Simav ilçesinde yer alan 155,74 m2 büyüklüğe sahip olan tarla için talep edilen fiyat 850 TL oldu. Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde yer alan 1.682 m2 tarla için satış fiyatı 3 bin 500 TL olurken 1.600 m2 büyüklükteki bir diğer tarla için ise satış fiyatı 4 bin TL olarak ilanda yer aldı. 

milli emlak satılık çamlık ilanlar ı

MİLLİ EMLAK SATILIK ÇAMLIK İLANLARI: 35 BİN 500 LİRAYA UCUZ ÇAMLIK! 

Çamlık ilanları da yayımlayan Milli Emlak satılık çamlık fiyatı 2 bin 498,20 m2 büyüklükteki alan için 35 bin 500 TL olarak duyuruldu. 

satış bilgileri

MİLLİ EMLAK ARAZİLERİ, HAZİNE ARAZİSİ NASIL SATIN ALINIR?

Hazine arazisi satışı için Milli Emlak tarafından ilanlar kurumun resmi internet sitesi olan Milli Emlak GOV TR üzerinden yayımlanmakta olup her ilanda başvuru yapılacak olan il / ilçe, telefon, ihale tarihi ve şartları yer almaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@