Milli Emlak KDV'siz, Vergisiz Satıyor: 800 M2 Tarla 2 Bin TL, 1000 M2 Bağ 3 Bin TL, 800 M2 Bahçe 4 Bin TL, Arsa 5 Bin TL

Milli Emlak hazine arazileri satışı için yeni ilanları yayımladı. Türkiye genelinde yer alan farklı büyüklüğe sahip Milli Emlak'tan satılık arsa, tarla, bağ, bahçe, zeytinlik ve ham toprak ilanları!

Emlak Haberleri 12.12.2021 - 08:29 12.12.2021 - 08:29 Gülcan Özer

Milli Emlak hazine arazisi satışı için beklenen Aralık ayı ilanlarını yayımladı. Mülkiyeti Maliye Hazinesi adına kayıtlı olan ve Türkiye genelinde farklı illere yayılan1.089 hazine taşınmazının satışı için başvurular açıldı. 

Özellikle de pandemi dönemi sonrasında fiyatları büyük bir hızla değer kazanan ve bu nedenle yatırımcıların yeniden dikkatini çeken arsa yatırımı ile kuraklık endişesi ile yatırım uzmanlarının alım yönünde dikkat çektiği tarla fiyatları düşük seviyeleri ile yatırımcılara fırsat sundu. 

MİLLİ EMLAK HAZİNE ARAZİLERİ SATIŞI NASIL YAPILIR?

Milli Emlak'tan satılık hazine arazileri kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup her ilanda satışa çıkarılan taşınmazın ihale tarihi, ihale başvuru şartları ve hangi Milli Emlak Müdürlüğü'nün yetkili olduğu bilgilerine yer verilmektedir. Belirtilen tarihlerde ihaleye sunulan taşınmazı almak için teklif vermek yeterli olacaktır. 

milli emlak tarla satış ilanları 12 aralık

TARLA YATIRIMI YAPMAK İSTEYENLER DİKKAT! MİLLİ EMLAK SATILIK TARLA İLANLARI YAYIMLANDI

Ucuz tarla arıyorum diyenlere büyük fırsat sunan Milli Emlak Türkiye'nin tarım cenneti olarak kabul edilen bereketli topraklara sahip çok sayıdaki tarlayı piyasa fiyatının nerede ise 4'te 1 fiyatına satışa sundu. Örneğin Kütahya Simav'da yer alan 1.082 m2 büyüklüğe sahip olan tarla için belirlenen satış fiyatı internet sitesinde sadece 2 bin TL olarak yer aldı. 

milli emlak satılık bağ ilanları 12 aralık

SATILIK BAĞ İLANLARI ARAYANLARA MİLLİ EMLAK FIRSATI! 

Pandemi döneminde evinden uzaklaşarak doğa ile içiçe olmak ve aynı zamanda üretim yaparak gelir elde etmek isteyen kişiler bağ yatırımı yapmaya yönelmişti. Milli Emlak Bursa Mustafakemalpaşa satılık bağ ilanı için 1.068 m2 büyüklüğe sahip bağ için 3 bin 500 TL satış fiyatı belirledi. 

milli emlak arsa satış ilanları 12 aralık

milli emlak satılık arsa ilanları 12 aralık

HAZİNE ARAZİLERİNİN SATIŞI SON DAKİKA: MİLLİ EMLAK UCUZ HAZİNE ARAZİSİ SATIYOR! 

Hazine arazisi satın almak isteyen kişilere yönelik olarak Türkiye genelinde yer alan çok sayıda ilan ile büyük fırsat sunulurken Konya'nın Ilgın ilçesinde yer alan 295,60 m2 büyüklüğe sahip olan arsa için satış fiyatı 5 bin 100 TL olarak belirlenmiş durumda. 

mili emlak satılık bahçe ilanları 12 aralık

SAHİBİNDEN SATILIK BAĞ, BAHÇE, TARLA ARAYANLAR İÇİN MİLLİ EMLAK'TAN SATILIK EN UCUZ BAHÇE FİYATLARI KAÇ TL?

Koronavirüs salgını nedeni ile hobi bahçesi ve bağ, bahçe ilanları revaçtaki yerini korurken Milli Emlak sahibinden bahçe arayan kişiler için Nevşehir Ürgüp'te yer alan 846,15 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeyi sadece 4 bin 230 liralık fiyatı ile satışa sundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@