Milli Emlak Kelepir Fiyatlı Hazine Arazisi, Arsa Satışları, Araç Satış İlanları 2022! 120 Bin Liraya Jeep, 2 Bine Tarla

Milli Emlak araç satış 2022 ve arsa satışları 2022 ilanlarını yayımlandı. Hazine arazisi almak, arsa, tarla yatırımı yapmak, kelepir 2. el araç sahibi olmak isteyen kişilere kaçmaz fiyatlar sunuldu!

Emlak Haberleri 29.04.2022 - 08:05 29.04.2022 - 08:18 Gülcan Özer

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Mayıs ayına özel yeni satış ilanlarını duyurmaya başladı. Milli Emlak arsa satışları 2022 duyurularının yanı sıra kurum bu sefer araç satış ilanlarını da yayımladı. Yayımlanan ilanlarda yer alan düşük fiyatlar büyük yankı uyandırdı. 

Korona Virüs salgını döneminde fiyatı rekor kıran araç fiyatları cep yakmaya başlamış, vatandaş önce sıfır ardından da ikinci el araç fiyatları için yapılan zamlardan sonra alım talebini zorunlu olarak ertelemek zorunda kalmıştı. Süreçte emlak piyasası da artan taleple yükseliş yaşamış, önce konut fiyatları sonrasında ise arsa fiyatları adeta alev almıştı. Ucuz arsa yatırımı ve ikinci el araç ilanları arayan kişilerin vazgeçilmez adresi Milli Emlak olarak öne çıkmıştı. 

MİLLİ EMLAK ARSA SATIŞLARI MAYIS 2022 İLANLARI YAYIMLANMAYA BAŞLANDI! SATILIK HAZİNE ARAZİSİ FİYATLARI KAÇ TL?

Mayıs ayında ihalesi düzenlenecek olan Milli Emlak arsa satışları ve araç satış ihalesi ilanları peş peşe yayımlandı. Yayımlanan ihale ilanları kapsamında 5 sene emlak vergisi muafiyeti, 24 ay taksit, harçsız tapu ve KDV'siz olarak satışa sunulan hazine arazileri için başvurular başladı. Fiyatlar 850 TL'den başlıyor arazinin büyüklüğü ve konumuna göre yükseliyor. 

milli emlak satış işlemleri

MİLLİ EMLAK SATILIK HAZİNE ARAZİLERİ LİSTESİ!

Türkiye genelinde 38 ilde satılık hazine arazisi ilanları yayımlanırken toplamda 1317 adet hazine taşınmazı piyasa fiyatının nerede ise yarı fiyatına kelepir fiyatlarla satışa sunuldu. Söz konusu taşınmazların tümü Milli Emlak ihaleleri ile satışa sunuldu. Milli Emlak İhale İlanları kurumun resmi internet sitesi olan Milli Emlak GOV TR adresi üzerinden satışa sunuldu. 

milil emlak ucuz arsa tarla ilanları

milli emlak ilanları-1

MİLLİ EMLAK ARAÇ SATIŞI 2022! EN UCUZ İKİNCİ EL ARAÇ FİYATLARI KAÇ TL'DEN BAŞLIYOR?

Mayıs ayında ihalesi yapılacak olan kelepir 2.el araç satış ilanları için de yeni duyurularını yayımlayan Milli Emlak 6 ihale duyurusu yayımladı. Mardin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ihale ilanında 1995 model Toyota Jeep için satış fiyatı 120 bin TL olarak belirlendi. 

milil emlak jeep ilanları

Adıyaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda ise Avlulu 5 katlı kargir ev için belirlenen satış fiyatı 1 milyon 786 bin TL olarak belirlenirken 1990 model Renault marka ikinci el aracın satış fiyatı ise 28 bin TL olarak belirlendi. 

milli emlak adıyaman ilanıSöz konusu ilanlar kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanırken ilanlara başvurular yine kurumun resmi sitesi üzerinden ilan edilen ihale tarihlerinde kuruma yapılıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@