Milli Emlak Müdürlüğü Fırsat Satış İlanı Yayımladı! 11 Bin Liraya Arsa, 14 Bin Liraya 2. El Araba Satıyorlar

Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile araç ihaleleri ile arsa satış ihalesi düzenleneceği ilan edildi. Van Milli Emlak araç ihaleleri yanı sıra arsa satış ihalesi de düzenleyecek!

Emlak Haberleri 11.11.2021 - 08:58 11.11.2021 - 08:58 Gülcan Özer

Milli Emlak satış ihalesi ilanları peş peşe açıklanmaya devam ediyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Müdürlükleri kendi bünyelerinde ellerinde fazla bulunan taşınır ve taşınmaz mallar için ihale ilanları yayımlayarak satışa çıkıyor. 

Özellikle de birinci 100 günlük eylem programı kapsamında açıklanan lojman satışları nedeniyle artık daha yakından takip edilen milli emlak satış ilanları kapsamında devletin bünyesinde bulunan ve kullanılmayan kamu konutları, devlet memuru lojmanları yanı sıra ikinci el araç ilanları ve arsa satış ihalesi ilanları da yayımlanıyor. 

VAN MİLLİ EMLAK ARAÇ İHALELERİ YAYIMLANDI! 

Van Valiliği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü bünyesinde yayımlanan ilanlar kapsamında taşınır ve taşınmaz mallar için ihale yöntemiyle satış yapılacağı duyuruldu. Kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilan kapsamında 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45 inci maddesine göre söz konusu taşınır ve taşınmaz malların ihaleleri 24 - 25 Kasım 2021 tarihlerinde  Van Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürü odasında (Erenkent Mah. Yeni Toki 1.Cad. No:18 Edremit/ VAN)'da yapılacak. 

van milli emlak satış ilanı

İhale metninin tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ...

İhale kapsamında farklı segment ve markalara ait olan 28 adet ikinci el araç satışa sunulurken bu araçlardan en ucuzu 14 bin liraya satışa sunulan Murat 131 Şahin S markalı araç oldu. En pahalı araç satışı ise 350 bin liralık satış fiyatı belirlenen 2009 model Mercedes Otobüs için belirlenen satış fiyatı oldu. Benzin, motorin ve LPG'li ikinci el satılık araç ilanları için ihale yöntemi ile satış yapılacak. 

MİLLİ EMLAK ARSA SATIŞ İLANI YAYIMLANDI! 11 BİN LİRAYA ARSA YATIRIMI YAPMA FIRSATI SUNULDU 

Van Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan arsa satış ihalesi ilanı ile 3 arsa satışa sunulurken bu arsalar için en düşük satış fiyatı 11 bin lira olarak belirlenirken en yüksek satış fiyatı ise 190 bin 225 TL olarak ilan edildi. Arsalar için ihale 24 Kasım 2021 tarihinde düzenlenecek. 

Arsalar için 5 senelik emlak vergisi muafiyeti hakkı tanınırken yine satış işleminde her türlü vergi, harç ve resimden muafiyet hakkı tanınıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@