Milli Emlak Müdürlüğü İstanbul ve Kayseri'de Arsa Satış İlanı Yayımlandı!

Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi arsa satış ihalesi ilanları yayımlandı!

Emlak Haberleri 01.09.2021 - 10:00 01.09.2021 - 10:02 Gülcan Özer

Özellikle de pandemi döneminde değerine değer katan arsalar yatırımcıların da gözdesi oldu. Bu kapsamda satışa sunulan arsalar yakından takip edilirken Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi yeni arsa satış ihalesi ilanlarını yayımladı. 

1 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihale ilanlarında İstanbul Beylikdüzü ve Sarıyer ilçesi ile Kayseri Kocasinan ve Melikgazi ilçesi sınırları içerisinde yer alan arsaların Açık Teklif Usulü ile satışa sunulacağı duyuruldu. 

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Arsa Satış İhalesi İlanı! 

 Marmara Emlak Müdürlüğü ve Beyoğlu Emlak Müdürlüğü bünyesinde yer alan 3 taşınmazın satış ihalesi için İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi ihale ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında İstanbul Beylikdüzü ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gürpınar Merkez Mahallesi'nde bulunan 2 arsa ve Sarıyer ilçesi Ayazağa ilçesi sınırları içerisinde yer alan 1 arsa satışa sunuldu. 

istanbul-milli-emlak-ihale-ilan-ı

Mülkiyeti Hazine'ye ait veya Hazinenin hissedar olduğu arsalar için satış ihaleleri, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre "Açık Teklif Usulü" ile ve aynı Kanunun 36. maddesine göre "Kapalı Teklif Usulü" ile 21 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. İhale teklif sahiplerinin katılımları ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Ankara Cad. Hükümet Konağı Sok. No: 11 Kat: 1 Cağaloğlu Fatih/İSTANBUL adresinde, İhale Salonunda yapılacak.

kayseri-çevre-ve-şehircilik-bakanlığı-arsa-satış-ihalesi

Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü Arsa Satış İhalesi Ne Zaman?

n mülkiyeti Hazineye ait taşınmazların satış ihaleleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile 13 Eylül 2021 tarihinde saat 09:50 ile 12:00 arasında gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyen istekliler ihale saatine kadar belirlenen geçici teminat makbuzunu ya da teminat mektubunu teslim etmeleri gerekecek. 

Kayseri Kocasinan ilçesi Ertuğrul Gazi Mahallesi sınırları içerisinde yer alan arsa ve Melikgazi ilçesi Gesi Mahallesi sınırı içerisinde yer alan tarla için ihale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü (kat 1) İhale Salonunda toplanacak olan Komisyon huzurunda açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@