Milli Emlak Müdürü Emlak Yolsuzluğu Suçlaması İle Tutuklandı!

Hazine mülkiyeti altında olan kıymetli araziler için usulsüz işlemler yapıldığı iddiası ile başlatılan soruşturma kapsamında beklenen tutuklama gerçekleşti!

EMLAK HABERLERİ 07.05.2019 - 17:00 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Hazine mülkiyeti altında olan kıymetli araziler için usulsüz işlemler yapıldığı iddiası ile başlatılan soruşturma kapsamında beklenen tutuklama gerçekleşti!

Aydın'da yürütülen imar yolsuzluğu soruşturması kapsamında beklenen tutuklama gerçekleştirildi. Aydın ve çevre illerde yer alan hazine himayesinde bulunan ve denize yakın kıymetli arazilerde usulsüz işlemler yapıldığı iddiası ile başlatılan soruşturma kapsamında eski Didim Milli Emlak Müdürü İrfan D. tutuklandı. Eski Didim Milli Emlak Müdürü Tutuklandı!  Aydın'da ve yakın çevresinde bulunan illerde yer alan hazine himayesinde bulunan ve denize yakın kıymetli arazilerde usulsüz işlemler yapıldığı iddiası ile yürütülen soruşturmada şüpheli sıfatı ile aranan İrfan D. İzmir Adnan Menderes Havalimanında gözaltına alındı. Didim Adliyesi'ne sevk edilan İrfan D. savcılıkta yapılan sorgulamasının ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı. Geçen sene Didim Emlak Müdürlüğü'nde görev alan İrfan D. hakkında başlatılan soruşturma kapsamında müdürlük görevinden alınarak başka birime yollanmıştı. Hatırlanacağı üzere Didim'de geçen sene alınan ihbarlar üzerine soruşturma başlatılmış ve Nisan ile Mayıs aylarında polisler tarafından yapılan operasyonlarda çok sayıda gözaltı olmuştu. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@