Milli Emlak Satış İlanı Resmi Gazete İle Yayımlandı! Arsa, Tarla, Kagir Apartman Satışa Çıktı

Milli Emlak Genel Müdürlüğü yeni satış ilanı yayımladı. 18 Haziran tarihli Resmi Gazete ile Milli Emlak'tan satılık arsa, tarla, çalılık ve apartman satışı için yeni duyurular yayımlandı.

Emlak Haberleri 18.06.2022 - 01:39 18.06.2022 - 01:52 Gülcan Özer

Konut fiyatlarını düşürmek için mülkiyeti hazineye ait olan arsaların satışa sunulacağının açıklanması büyük heyecan yaratmıştı. Ev sahibi olmak isteyen kişiler yayımlanacak olan ilanları beklemeye başlarken 18 Haziran 2022 tarihli Resmi Gazete ile yeni satış duyuruları duyurulmuş oldu. 

Bursa Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Uludağ ve Ertuğrulgazi Emlak Müdürlüklerinden yayımlanan yeni ilanlar ile satışa sunulan taşınmazlar ilan edilmiş oldu. Bursa'nın Nilüfer, Yıldırım ve Osmangazi ilçelerine bağlı olan çalılık, tarla ve kargir apartman satışa sunuldu. 

MİLLİ EMLAK ARSA, TARLA, ÇALILIK VE BİNA SATIŞI YAPIYOR! 

18 Haziran tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan satış duyurusu kapsamında Bursa Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Uludağ ve Ertuğrulgazi Emlak Müdürlükleri tarafından bazı taşınmazların satışa sunulacağı ilan edildi. Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı olan Demirci Mahallesi sınırları içerisinde yer alan çalılık ve İrfaniye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan tarla satışa sunuldu. 

milli emlak arsa satışı 1

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yer alan kargir apartman ile Osmangazi ilçesinde yer alan kargir apartman satışa sunuldu. Toplam 1.247,34 m2 büyüklüğe sahip olan binanın satış fiyatı 10 milyon 195 bin TL olarak ilan edildi. Satışa sunulan taşınmazlar için ihale 19 - 20 Temmuz 2022 tarihinde saat 11:00 ile 14:00 arasında yapılacak. Milli Emlak'tan satılık tarla fiyatı ise 946 bin TL olarak belirlendi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@