Milli Emlak Satış İlanları: Hazine Arazisi, Arsa, Tekne, Araç Satış 2022 İlanları!

Satılık hazine arazileri, arsa ve tarla ilanları yanı sıra Milli Emlak ikinci el tekne ve araç satış ilanları ile de dikkat çekti. Milli Emlak'tan arazi, arsa, araç, tekne satın almak isteyenler!

Emlak Haberleri 13.06.2022 - 08:05 13.06.2022 - 08:05 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatlarını düşürmek için hükümet tarafından açıklanan hazine arazilerinin ucuz fiyatla satışı haberi sonrası Milli Emlak arsa satışları 2022 ilanları daha da yakından takip edilmeye başlanmıştı. Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından yakından takip edilen ilanların yanı sıra Milli Emlak tüfek satışı ihaleleri, ikinci el tekne, motosiklet ve araç ihalesi ilanları da yayımladı. 

Haziran ayına hızlı bir giriş yapan Milli Emlak, mülkiyeti hazineye ait olan taşınır ve taşınmaz mal ihalesi ile yeni duyurular yayımlarken düşük fiyatlı pek çok fırsat ilanı dikkat çekti. Türkiye genelinde farklı illerde yer alan 1395 hazine taşınmazı yeni sahiplerini bulmak üzere ihaleye çıkarılırken fiyatı alev alan tekne ve ikinci el araç ilanları için konulan fiyatlar ise piyasa fiyatının yarısının bile altında kaldı. 

MİLLİ EMLAK TÜFEK SATIŞI İHALESİ İLANLARI! 

Mülkiyeti hazineye geçen taşınır malları satışa sunan Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlar arasında en çok takip edilenlerin başında tüfek satış ihaleleri yer alıyor. 

milil emlak tüfek

150 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Milli Emlak satılık av tüfekleri ihale yöntemi ile satışa sunulurken tüm ilanlar Milli Emlak GOV TR resmi sitesi üzerinden yayımlanıyor ve ihale tarihinde en yüksek teklifi veren kişi av tüfeğini almaya hak kazanıyor. 

milli emlak araç satış ilanları

MİLLİ EMLAK SATILIK TEKNE VE İKİNCİ EL ARAÇ İLANLARI! 

Milli Emlak'tan satılık tekne ve ikinci el araba ilanları da yine düşük fiyatları ile dikkat çekiyor. Bazı taşınmaz ilanları ekonomik ömrünü doldurmuş olan araçlardan oluşurken bazı ilanlarda ise tamir ile kullanımı mümkün olan araçlar yeni sahiplerini bekliyor. Bu ilanlarda kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. 

milli emlak arsa satış ilanları 1

milil emlak arsa satışları 2

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN 2022 İLANLARI! HANGİ İLLERDE HAZİNE ARAZİSİ SATILIYOR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından yapılan açıklama ile üzerine ev yapmak isteyen kişilere düşük fiyatlarla hazine arazisi satılacağı duyurulmuştu. Şu anda Milli Emlak GOV TR resmi sitesi üzerinden 1395 satılık hazine arazisi ilanı yayımlanırken bu ilanlara belirtilen tarihlerde düzenlenecek olan ihaleler ile başvuru yapılabilecek. 

36 İlde Hazine Arazileri Listesi Yayımlandı! Milli Emlak Arsa Satışları 2.500 TL'den Başlıyor

İmarsız, Konut, Turizm tesis, Sanayi alanı imarlı arsalar Milli Emlak'tan 39.000 TL'ye satılık

İhalesi 22 Haziran'da! İstanbul'da satılık konut imarlı arsalar Milli Emlak tarafından belirlenen m2 fiyatları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@