Milli Savunma Savunma Bakanlığı Memur Alımı! Emlak Teknikeri

Milli Savunma Bakanlığı 2020 yılı Ocak ayı içerisinde memur alımı için başvuru toplayacak. Bakanlık tarafından ilan edilen bu memur alım ilanında emlak alanına dair de memur alımları olacak.

EMLAK İŞ İLANLARI 21.01.2020 - 17:07 15.07.2021 - 00:10

Milli Savunma Bakanlığı 2020 yılı Ocak ayı içerisinde memur alımı için başvuru toplayacak. Bakanlık tarafından ilan edilen bu memur alım ilanında emlak alanına dair de memur alımları olacak.

2020 yılı memur alımları kapsamında Milli Savunma Bakanlığı bir duyuru yayımlamıştı. Bakanlık yayımladığı duyurusunda çeşitli meslek gruplarında memur alımı yapacağını ve bu alımlar için başvuruların Ocak ayı itibariyle alınacağını ilan etmişti. Söz konusu memur alım ilanına ilişkin genel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.MSB MEMUR ALIM İLANIMilli Savunma Bakanlığı tarafından yaoılacak olan memur alımları KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak. En az 50 KPSS'ye sahip olan adayların başvuru yapabileceği alımlar en yüksek KPSS puanına sahip adaydan başlamak üzere yapılacak. Bunun dışında adaylara mülakat sınavı uygulanacak. Emlak Sektörü İle İlgili KadrolarMSB Memur alım ilanında emlak sektörü alanında yapılacağı ilan edilen açık kadrolar; Harita Kadastro Teknikeri, Emlak Teknikeri, İnşaat Mühendisi,Diğer KadrolarYukarıda yer alan açık kadroların dışında yer alan diğer pozisyonlar; Uzman, Kütüphaneci, Bilgisayar Mühendisi, Hukuk Uzmanı, Çince Öğretmeni, Gürcüce Öğretmeni, Psikolog, Elektrik Mühendisi, Matbaa Teknikeri, İstatistikçi, Elektrik Teknisyeni, Hizmetli, Berber, Terzi, Garson, VHKİ BAŞVURU İŞLEMLERİMSB 2020 yılı Ocak ayı memur alımları için başvuru yapacak adaylar başvurularını ocak ayı sonuna kadar yapacaklar. Bakanlık memur alımları için son başvuru tarihini 31 Ocak olarak duyurdu. Memur alımı başvuru işlemleri MSB Personel Temin Daire Başkanlığı'nın sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak.MSB Memur Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@