Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı! Dünyanın En Zengin İnsanı Elon Musk Artık Bu Evde Yaşıyor

Aldığı kararla sahip olduğu tüm evleri satışa çıkaran Elon Musk parasını sadece yatırıma harcayacağını duyurmuştu. Elon Musk'ın yeni çiftlik evi görenleri şaşkına uğrattı.

Emlak Magazin 09.05.2022 - 12:55 09.05.2022 - 12:55 Gülcan Özer

Sahip olduğu servet ile dünyanın en zengin insanı unvanını elinde bulunduran Elon Musk aldığı kararla tüm evlerini satışa çıkarmış ve milyon dolarlık malikanelerini peş peşe satmıştı. Son dönemde dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından biri olan twitter uygulamasını satın alması ile haber olan Musk yine "Kendime ait bir evim yok. Genellikle arkadaşlarımın kanepelerinde uyuyorum" açıklaması ile magazin basınına gündem olmuştu. 

Hatta Türkiye'de ihtiyaç sahiplerine düzenli yardım yapan AHBAP derneği üzerinden ünlü sanatçı Haluk Levent'te bu espri sonrasında son derece mizahi bir paylaşıma imza atmış ve tüm dernek üyelerinden Musk'a ev bulmak için yardımda bulunmalarını talep etmişti. Dünyanın en zengin insanı Elon Musk sonunda arkadaşlarının kanepesinden kurtuldu ve yeni evine kavuştu. 

DÜNYANIN EN ZENGİN İNSANI AMA EVİ SON DERECE MÜTAVAZI! ELON MUSK NEREDE YAŞIYOR?

İngiliz Daily Mail gazetesi tarafından yapılan habere göre Elon Musk yeni evine kavuştu. Sahibi olduğu insansız araç teknolojisi ile ünlenen Space X firmasının çalışanlarına özel olarak hazırlanan bir evde kaldığı belirtilen Musk'ın yeni evinin değerinin 750 bin TL olduğu açıklandı. 

elon musk evi-1

Tesla'nın patronu ve Twitter'ın yeni sahibi olan Elon Musk, ABD’nin Teksas eyaletinde yer alan yeni çitlik evinde yeni bir hayata başladı. 

elon musk evi 2

Çiftlik evinin bahçesinde Musk'ın çocukları için roket şeklinde bir oyun evi koyduğu, evin çatısında ise firmasına ait güneş enerjisi panelleri bulunduğu belirtilrken, ev güvenlik açısından çitlerle çevrildi. Çevre evlerde yaşayan kişiler Musk'ın sürekli olarak eve geldiğini, ancak yanında koruma olmadan gezmediğini söyledi. 

 Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@