Milyonlarca Kişi Rahatlayacak! Kredi ve Kart Borçlarına 50.000 TL

Diğer bankalara borcu olanlar İş Bankası üzerinden yapılandırma yapabilirler. Banka 50.000 TL'ye kadar olan borçlar için 36 ay vadeli ödeme planları ile borç kapatma kredisi veriyor.

Milyonlarca Kişi Rahatlayacak! Kredi ve Kart Borçlarına 50.000 TL

Pandemi süreci etkileri kapsamında borcu olanlar, kredi çekenler yüksek faizlerle kredi kullanmak zorunda kalmışlardı.

Çok yüksek faizlerle kredi kullananlar aylık yüksek tutarda kredi taksiti ödüyorlar. Bu ödemelerin maliyetlerinden kurtulmak isteyenlere İş Bankası borç kapatma kredisi veriyor. Müşteriler İş Bankası kredisiyle borçlarını yeniden yapılandırabilirler yüksek taksitler ve yüklü borçlardan kurtulabilirler.

KİMLER BORÇ YAPILANDIRMA KREDİSİ KULLANABİLİR?

İş Bankası borç yapılandırma kredisi hem ihtiyaç kredilerini hemde kredi kartı borçlarını kapsıyor.

Farklı farklı bankalara kredi kartı borcu olanlar birden çok bankaya ayrı ayrı ödeme yapanlar borçlarını İş Bankası borç yapılandırma kredisiyle yeniden düzenleyebilirler. Banka tüm kredi kartı borçlarını müşterileri adına sıfırlıyor. Ardından kullanılan tutarı ihtiyaç kredisi kapsamında 36 aya bölerek tek çatı altında borçları birleştirmiş oluyor.

İhtiyaç kredisi kullanmış olanlar için İş Bankası daha düşük faizle kredi olanağı sunabilir. Farklı bankalardan çok yüksek faiz oranlarıyla kredi kullanan müşterileri için İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi faizleriyle yapılandırma sağlıyor. Borçların tamamını İş Bankası'na taşıyan İş Bankası yine borçların tek çatı altında daha düşük faizle yapılandırılmasını sağlıyor.

İSTEYENE 50.000 İSTEYENE 100.000 TL

Borç yapılandırması yapmak isteyen müşteriler 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullandıklarında uygulanacak en uzun vade süreci 36 ay olacak.

Eğer müşteriler borçlarını kapatmak için 50.001 TL'den fazla 100.000 TL'den az bir miktarda kredi kullanmak isterlerse banka 24 ay vade olanağıyla talep edilen krediyi verir.

BAŞVURULAR İÇİN ŞUBELERE GİDEBİLİRSİNİZ

Borç yapılandırması için vatandaşlar başvurularını İş Bankası şubesindan yapabilirler. İsteyen müşteriler İş Bankası mobil uygulama yada İş Bankası internet bankacılığını da kullanabilirler.

SONRAKİ HABER