Mimar ve İç Mimar Kadroları için İŞKUR'da Yayımlanan İş İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu ilanların bir kısmı da emlak sektörü ile ilgili. Bu haberimizde bizlerde emlak sektörü ile ilgili iki kadro için yayımlanan ilanları sizlerle paylaşıyoruz.

EMLAK İŞ İLANLARI 27.12.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu ilanların bir kısmı da emlak sektörü ile ilgili. Bu haberimizde bizlerde emlak sektörü ile ilgili iki kadro için yayımlanan ilanları sizlerle paylaşıyoruz.

Bilindiği üzere emlak365.com olarak siz okuyucularımıza emlak sektörüne dair iş ilanlarını aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için İŞKUR'da ilan edilen bazı ilanları derledik. İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara ilişkin ayrıntılar şu şekilde;İŞKUR MİMAR VE İÇ MİMAR ALIM İLANLARITürkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre İç Mimar ve Mimar alımları genellikle il ve ilçe belediye başkanlıkları ile özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar için en önemli nokta ise alım yapılacak şehir. Zira söz konusu kadrolar için yayımlanan ilan sayısı çok yüksek seviyede olmadığından iş ilanları sadece birkaç şehirden oluyor. Bunun dışında yer alan diğer detayları ise aşağıda aktarıyoruz. İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARIİŞKUR İş İlanlarına başvuruda bulunacak olan vatandaşların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları genel başvuru şartları ile alım yapacak olan firmanın alım yapacağı kadro için belirlediği özel koşullar bulunuyor. Bu genel ve özel koşullar ana başlıklar halinde şu şekilde;Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevine engel sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, eğer yaş şartı varsa yaş şartını sağlamak, mesleki tüm özelliklere haiz olmak, fimanının belirlediği ve ilan metinlerinde yer alan özel koşulları sağlamak. BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?İç Mimar ve Mimar kadrolarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR'un internet sitesi üzerinden yapabilirler. Bunun için İŞKUR İş İlanları arama sayfasından vatandaşlar meslek adı yazarak İç Mimar ve Mimar kadrolarına ulaşabilirler.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@