Miras Kavgası Can Yaktı! Mal Paylaşımında Eniştesini Silahla Vurdu

Eniştesiyle mal paylaşımı sırasında sorun yaşayan bir vatandaş tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından silahına sarıldı. Eniştesine ateş eden şahıs yaralanmasına neden oldu.

Gündem 02.11.2021 - 16:44 02.11.2021 - 16:44 Mustafa KARAGÖZ

Miras kavgası yine can yaktı. Mal paylaşımı konusunda sorun yaşayan aile bireyleri tartıştılar. Tartışmanın uzamasının ve kavgaya dönüşmesinin ardından ise silahlar çekildi. 30 yaşında ki kardeş eniştesini silahla vurarak yaralanmasına neden oldu. İşte yaşanan olaya dair detaylar. 

MİRAS KAVGASI CAN ALDI

Meydana gelen olay Bursa'nın İznik'in İlçesinde yaşandı. Elde edilen ilk bilgilerde mal paylaşımı yapan bir aile, paylaşım sırasında sorun yaşadılar. 30 yaşındaki M. Ç. isimli bir şahıs ile eniştesi olan M.U arasında başlayan sözlü atışma daha sonra tartışmaya döndü. Tartışmanın büyümesi üzerine ise ikili arasında tartışma çıktı. 

M.Ç isimli şahıs tartışmanın devam etmesi üzerinde belinde bulunan silahını çıkardı. 

Eniştesine ateş etmeye başlayan 30 yaşındaki şahıs, eniştesini iki yerinden vurdu. Olay yerine hemen sağlık ekipleri ve polis çağrıldı. Ambulansın olay yerine gelmesiyle ilk müdahale gerçekleştirildi. İlk müdahalenin ardından yaralı enişte ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesine götürüldü. Burada da gerçekleştirilen gerekli tedavinin ardından  Bursa'ya sev edilen enişte olaydan yaralı olarak kurtuldu. 

Saldırıyı gerçekleştirilen M.Ç. isimli zanlı ise daha sonra yakalanarak gözaltına alındı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@