Miray Daner ev arıyor!

Kubilay Aka ile yaşadığı çalkantılı aşk hayatının sonrasında ayrılmasıyla gündeme gelen Miray Daner’in Avrupa yakasında ev aradığı iddia edildi.

EMLAK MAGAZİN 18.08.2019 - 21:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Kubilay Aka ile yaşadığı çalkantılı aşk hayatının sonrasında ayrılmasıyla gündeme gelen Miray Daner’in Avrupa yakasında ev aradığı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasını sarsan bomba bir haber gündeme düşmüştü. Miray Daner’den ayrılan Kubilay Aka Hilal Altınbilek ile görüntülenmesi sonrasında herkesin dikkatini çekmiş ve magazin programlarında günlerce konuşulmuştu.KUBİLAY AKA’DAN AYRILAN MİRAY DANER EV ARAMAYA BAŞLADIMagazin programlarında günlerce konuşulan Kubilay Aka ile ayrılık kararı alan Miray Daner hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Kubilay Aka ile ayrılmasından sonra Miray Daner’in ev aradığı iddia edildi.AİLESİNİN YANINA YERLEŞMİŞTİGündeme bomba gibi düşen ayrılığın ardından Miray Daner, Kubilay Aka ile Moda'daki evlerinden taşınarak ailesinin yanına yerleşti. Bir süredir ailesiyle beraber yaşayan Miray Daner, ayrı eve çıkmaya karar vermiş. Şu sıralar kendisine tek başına yaşayacağı bir ev arayan oyuncu Daner’in, Avrupa yakasındaki evlere baktığı iddia edildi.MERAK KONUSU OLDUOyuncu Miray Daner’in aradığı evin özellikleri takipçileri tarafından merak konusu oldu. Yakın zamanda nasıl bir eve taşınacağı ortaya çıkması beklenen Daner’in ev tercihi şimdiden merak edilmeye başlandı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@