Miray Daner İle Oğulcan Engin İçin Seda Sayan 30 Milyon Liralık Ev Aldı!

Türkiye'nin gayrimenkul zengini ünlüleri arasında ilk sıralarda yer alan Seda Sayan yeni bir emlak yatırımına daha imza attı. Evin Oğulcan Engin ile Miray Daner'e evlilik hediyesi olduğu iddia edildi.

Miray Daner İle Oğulcan Engin İçin Seda Sayan 30 Milyon Liralık Ev Aldı!

Kadırgalı unvanı ile anılan ve sabah kuşaklarının vazgeçilmez ismi olan Seda Sayan ekranlardan ve sahne çalışmalarından elde ettiği kazancını gayrimenkul yatırımı ile değerlendirmeye devam ediyor. Türkiye'nin yanı sıra Miami başta olmak üzere pek çok yabancı ülkede de gayrimenkul yatırımı yapan Seda Sayan oğlu için kesenin ağzını açtı.

Sinan Engin ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin için yeni bir ev satın alan Seda Sayan'ın bu ev için ödediği para ise dudak uçuklattı. Ezgi Eyüboğlu ile olan uzun süreli ilişkisini bitiren Oğulcan Engin bir diğer ünlü oyuncu Miray Daner ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

SEDA SAYAN OĞLU İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI!

Oğulcan Engin'in Miray Daner ile evlilik hazırlığında olduğu iddiaları gündemi sallarken Seda Sayan'ın oğluna süper lüks bir ev alması da iddiaları güçlendirdi. Seda Sayan'ın çifte düğün hediyesi olarak ev aldığı iddia edilirken Nişantaşı Koru Projesi 'nden satın aldığı ev için Kadırgalı'nın 30 milyon lira ödediği konuşuluyor.

miray daner oğulcan engin

Seda Sayan'ın 30 milyon lira ödeyerek konut aldığı Nişantaşı Koru Projesi için inşaat çalışmaları sürerken projenin seneye teslim edileceği, evi sabahların sultanı Seda Sayan'ın oğlu için aldığı belirtiliyor.

SONRAKİ HABER