Miray Daner ve Kubilay Aka Zekariyaköy'de Lüks Villa Mı Kiraladı?

Çukur dizisinin sevilen oyuncusu ve dizi müziklerinin pek çoğuna imza atan Kubilay Aka ile kısa bir süre önce ayrıldıklarını duyuran Miray Daner iddialara göre barıştı.

EMLAK MAGAZİN 09.01.2020 - 16:00 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

Çukur dizisinin sevilen oyuncusu ve dizi müziklerinin pek çoğuna imza atan Kubilay Aka ile kısa bir süre önce ayrıldıklarını duyuran Miray Daner iddialara göre barıştı. Ünlü çift barıştıktan hemen sonra kendilerine Zekeriyaköy'de villa kiraladı!

2016 yılında yayımlanan Vatanım Sensin dizisinde set arkadaşı olan Oyuncu Kubilay Aka ile Miray Daner çitfi dizi bittikten sonra yeni bir ilişkiye yelken açmışlardı. 2,5 sene süren ilişkilerini ise çift sessiz sedasız sonlandırarak sevenlerini üzmüştü. Uzun süredir çiftin yeniden barışacağı konuşuluyordu ki sonunda beklenen müjdeli haber geldi. KUBİLAY AKA İLE MİRAY DANER BARIŞTI! 2016 yılında başladıkları ilişkilerini sonlandırmaları ile hayranlarını üzen çiftten beklenen müjdeli haber geldi. Güneş Gazetesi tarafından yapılan habere göre çift barıştı. İkisi de oyuncu olan Miray Daner ile Kubilay Aka'nın barıştıkları iddia edilirken çift kendilerine yeni bir ev kiraladı bile. Ünlülerin vazgeçilmezi olan Zekariaköy'ü tercih eden çift oturmak için bölgede yer alan lüks bir villayı tercih etti. Aylık kirası 11 bin lira olan lüks villa tutan ünlü çiftin evde tadilatı tamamladıkları iddia edildi. 11 BİN LİRAYI GÖZDEN ÇIKARDI, 2 KATLI VİLLA KİRALADIUzun süredir barışacakları iddia edilen çiftten beklenen müjdeli haber gelirken çiftin aynı eve yerleştikleri iddia edildi. Miray Daner ile Kubilay Aka için barışmaları imkansız yorumları yapılırken çitf Zekeriyaköy'de 2 katlı bir villa kiraladı. Villa için aylık 11 bin lira kira ödeyecek olan çiftin tadilat çalışmalarını tamamladıkları ve lüks villanın alt katında yer alan bölümü ses ile müzik tesisatı döşeyerek eğlence salonuna dönüştürdükleri iddia edildi. Bu sayede çift dışarı çıkmadan arkadaşları ile eğlenme fırsatı bulmuş oldu. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@