Mitsubishi Space Star İçin Faizsiz Kredi Ve Şimdi Al 2022 Şubat'ta Ödemeye Başla Kampanyaları

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere ayın en cazip kampanyası Mitsubishi'den geldi. Mitsubishi Space Star model otomobil için faizsiz kredi ve şimdi al Şubat'ta öde kampanyaları başlatıldı

Finans 11.11.2021 - 02:14 11.11.2021 - 02:14 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil satın almak isteyenlere otomobil firmaları tarafından çeşitli imkanlar sağlanıyor. Sıfır kilometre otomobil almak isteyenler firmaların kendilerine sundukları imkanlardan yararlanacak avantajlı koşullarla araç sahibi oluyorlar. Kasım 2021'in en dikkat çeken araba kampanyasının altında ise Mitsubishi imzası bulunuyor. Mi,tsubishi geniş imkanlarla müşterilerini sıfır kilometre otomobil sahibi yapıyor.

MİTSUBİSHİ SPACE STAR ARABA KAMPANYASI KASIM 2021

Mitsubishi tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre sıfır kilometre Mitsubishi Space Star model otomobil satın almak isteyen müşterilere iki ayrı imkan sağlanıyor. İlk kampanyaya göre müşteriler 2021 model Mitsubishi Space Star satın alımında faizsiz kredi kullanabiliyorlar. 12 ay vadeli olarak müşterilere 50 Bin TL faizsiz kredi veriliyor. 

Faizsiz kredi opsiyonunu kullanmak istemeyen müşterilerine Mitsubishi'den bir kampanya teklifi daha yapılıyor. Yine Mitsubishi Space Star satın almak isteyenler 50 Bin TL'lik krediyi 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,47 faizli olarak kullanabiliyorlar. Bu krediyi kullanan müşteriler Kasım ayında sıfır kilometre Mitsubishi Space Star model otomobil satın alın kredi taksit ödemelerine 2022 yılının Şubat ayında başlıyorlar.

Mitsubishi tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre kredi opsiyonları yalnızca sıfır kilometre Mitsubishi Space Star 1.2 Intense CVT model otomobilin satın alımında geçerli oluyor. Firma bu araba kampanyasının 30 Kasım tarihinde sona ereceğini de duyurdu. 

MİTSUBİSHİ SPACE STAR SATIŞ FİYATI

2021 model Mitsubishi Space Star sıfır kilometre otomobilin satış fiyatı da merak ediliyor. Firma tarafından verilen bilgilere göre  Mitsubishi Space Star 1.2 Intense CVT 223.750 TL'ye satılıyor. Müşteriler 50 Bin TL kredi kullanıp geri kalan tutarı da peşin ödeyerek bu otomobilin sahibi olabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@