Mitsubishi Space Star Kampanyası! Faizsiz Kredi, 3 Ay Erteleme, 12 Ay Vade!

Sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenlere Mitsubishi tarafından faizsiz kredi imkanı sağlanıyor. Mitsubishi sıfır faizli kredi kampanyası nedir? 

Finans 16.05.2022 - 00:54 16.05.2022 - 00:54 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de araç sahibi olmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Yükselen fiyatlar sıfır kilometre otomobil satın alabileceklerin sayısında ciddi bir azalmanın kaydedilmesine neden oluyor. Bu piyasa ortamında otomobil firmaları da kendilerini korumaya almak için araba kampanyalarına yükleniyorlar. 2022 verilerine göre otomobil firmaları satış hedeflerinin oldukça uzağında kaldılar. Bundan dolayı da firmalar çeşitli araba kampanyaları ile satış rakamlarını arttırmak için çaba gösteriyorlar.

MİTSUBİSHİ ARABA KAMPANYASI

Araba kampanyası düzenleyerek müşterilere uygun imkanlarla sıfır kilometre otomobil satışı yapan firmalar arasında Mitsubishi de yer alıyor. Mitsubishi tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenlere faizsiz kredi desteği veriliyor. Faizsiz kredi kullanan müşteriler Mitsubishi’nin sıfır kilometre otomobil imkanından yararlanıp konforlu bir araç sahibi oluyorlar.

FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ İLE HANGİ MODEL MİTSUBİSHİ ARAÇ SATIN ALINIYOR?

Mitsubishi’nin faizsiz kredi kampanyası kapsamında satış yaptığı otomobil modeli açıklandı. Buna göre müşteriler faizsiz kredi kullanarak Mitsubishi Space Star model otomobili satın alabilecekler. Bu kapsamda müşterilere 12 ay vadeli 50 Bin TL’lik kredi imkanı sıfır faiz ile sunuluyor. 31 Mayıs’a kadar devam edecek olan bu kampanyadan Mitsubishi Space Star 1.2 Intense CVT model otomobili satın alacak olan müşteriler yararlanabilecekler.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ DESTEĞİ

Mitsubishi tarafından Space Star model araç için satışlarda müşterilere sağlanan bir diğer kredi desteği de 3 ay ertelemeli kredi oluyor. Müşteriler 12 ay vadeli 50 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,57 faizle kullanabiliyorlar. 3 ay boyunca ertelenen kredi ödemeleri Ağustos ayında başlıyor. Mitsubishi müşterileri iki kredi teklifinden birisini tercih ederek Mitsubishi Space Star model sıfır kilometre otomobili satın alabiliyorlar.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@