MKE Ankaragücü 06 Arena Eryaman Stadı 'na Nasıl Gidilir?

24 Kasım 2018 tarihinde oynanacak olan MKE Ankaragücü Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılan Eryaman Stadı büyük bir ihtimalle bu büyük maça ev sahipliği yapacak gibi görünüyor.

Emlak Haberleri 17.11.2018 - 08:14 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

24 Kasım 2018 tarihinde oynanacak olan MKE Ankaragücü Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılan Eryaman Stadı büyük bir ihtimalle bu büyük maça ev sahipliği yapacak gibi görünüyor.

06 Arena Eryaman Stadı inşaatında tüm çalışmalar büyük bir hızla devam ederken stadyumun inşaatını üstlenen firma Söğüt İnşaat Eryaman Stadyumu için Beşiktaş maçına yetiştirileceğini açıkladı. 7 Kasım tarihinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna açıklamasında Eryaman Stadı için 1 ay içerisinde futbol oynanacak duruma hazır gelecek açıklamasında bulunurken MKE Ankaragücü - Beşiktaş maçı ise ligin 13. haftasında 24 Kasım 2018 tarihinde oynanacak. Şu anda yapılan açıklamalara bakılırsa büyük bir ihtimalle maç MKE Ankaragücü yeni stadı olan Eryaman Stadı kapsamında ilk maçını Beşiktaş ile oynayacak gibi görünüyor. Eryaman Stadı Son Durumu Ne?Eryaman Stadı son hali incelendiğinde zemine çim serme işleminin tamamlandığı görülüyor. Yine stadyumun üst bölümlerine koltuk takma işlemleri sürerken bu çalışmalar ek olarak 51 adet loca inşaatı da açılış tarihine kadar yerine takılacak. Eryaman stadı kapasitesi 22 bin kişi olarak belirlenirken stadyum açıldğıı anda MKE Ankaragücü takımı maçlarını bu stadyumda oynamaya başlayacak. Ankara'ya yakışır güzellikteki stadyumun üst kapama işleminin de büyük bir bölümü tamamlanmış durumda. Eryaman Stadyumu Nerede? Eryaman Stadı Adresi Eryaman Mahallesi, 06824 Etimesgut/AnkaraAnkaragücü Eryaman Stadı Yol Tarifi 

Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@