Mobilden Başvuranlar ATM'den Hemen Çekiyor! Ziraat Bankası 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredisi olan Dijital Kredi ile başvurunun ardından kredi tutarları hemen ATM'den çekilebiliyor. Ziraat bankası dijital kredi kampanyasının özellikleri nelerdi

Finans 27.07.2021 - 02:12 27.07.2021 - 02:17 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı son günlerin en önemli ekonomik sorunu oldu. Bu yaşanan problemin aşılabilmesi için çok sayıda vatandaş finansman desteğine ihtiyaç duyuyor. Bu problemin çözümünde en çok önem verilen detaylarfın birisi de hız oluyor. 

Artık insanlar kredi çekmek istedikleri zamanlarda bankalarda yoğun bir zaman geçirmek istemiyorlar. Hatta kredi çekerken banka şubelerine gitmek ve banka ile yüz yüze gelmek dahi tercih edilebilen bir usül olmaktan çıktı. 

Ziraat Bankası bu hassasiyeti bulunan müşterilerine özel olarak bir kredi kampanyası oluşturdu. Dijital Kredi adı verilen bu kredi kampanyası ile müşterilere oturdukları yerden ihtiyaç kredisi veriliyor ve onaylanan krediler hemen banka ATM'lerinden çekilebiliyor.

DİJİTAL KREDİ NEDİR?

Ziraat Bankası'nın Dijital Kredi kampanyası maaş müşterileri için özel olarak hazırlanmış bir ihtiyaç kredisi çeşididir. Bu krediyi kullanmak isteyenlerin herhangi bir şekilde banka şubelerine gitmelerine gerek kalmıyor. 

Çalışan ve emekli olmak üzere maaş müşterisi olan tüm Ziraat Bankası müşterileri Dijital Kredi avantajı ile ihtiyaç kredisi çekerek nakit problemlerine hızlı bir şekilde çözüm üretebiliyorlar. Bu kredi çekim işlemleri için banka şubeleri ile herhangi bir şekilde iletişime geçilmesine gerek olmuyor. 

Dijital Kredi, Ziraat Bankası'nın son dönemlerde en fazla başvuru aldığı kredi çeşitlerinden birisi oldu. Hızlı şekilde onay ve kolay başvuru imkanı bu kredi kampanyasını bankacılık piyasasında ses getiren bir bankacılık ürünü yaptı.

ZİRAAT BANKASI 30 BİN TL DİJİTAL KREDİ TAKSİT HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan Dijital kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor.

Bu kredi türünde müşteriler en fazla 36 aya kadar vade imkanından yararlanabiliyorlar. 36 ay vadeli 30 Bin TL Dijital Kredi için müşteriler bankaya her ay 1.150 TL kredi tasksiti ödüyorlar. 

ziraat bankası dijital kredi hesaplama

DİJİTAL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Dijital Kredi başvurusunun nasıl yapılacağına dair araştırmalar yapılıyor. Bu ihtiyaç kredisine başvurabilmek için Ziraat Bankası'nın mobil bankacılık sistemi ile internet bankacılığı sistemi üzerinden başvurulması gerekiyor. 

Başvurular dijital kanallar üzerinden alınırken ihtiyaç kredisi olarak talep edilen miktarlar müşterilerin vadesiz hesaplarına aktarılarak kullanmıma hazır hale getiriliyor. Böylelikle müşteriler herhangi bir Ziraat Bankası ATM'sinden kredilerini çekebiliyorlar.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@