Mobilden Başvuruna Mart Ayının Tek Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Mart 2022 dönemi ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde kaç? En düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada? 0.99 faizle Akbank kredisi nasıl kullanılır? Nakit destek ihtiyacı duyanlar dikkat...

Finans 01.03.2022 - 17:15 01.03.2022 - 17:15 Mustafa Karagöz

Mart ayında en düşük faizle ihtiyaç kredisi arayanlar için bir kampanyalı kredi paketi var. Akbank'ın sunduğu bu kampanya dışında ise bankaların herkes için geçerli ihtiyaç kredisi olanakları mevcut. İşte bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları, kullanım koşulları ile herkes için geçerli başvuruları devam eden kredi olanakları. 

BANKALARIN KAMPANYALI İHTİYAÇ KREDİLERİ MART 2022

Ayın ilk günlerinde geçerliliğini koruyan en önemli kredi paketi Akbank'a ait. Akbank'ın başlattığı kampanya ile bankanın yeni müşterisi olmayı kabul edenlere düşük faizle kredi olanağı sunulacak. Bir defa geçerli olacak kampanyadan bir müşteri sadece bir defa faydalababilecek. Bankadan yapılan açıklamada söz konusu kredinin hangi şartlarda geçerli olduğu bildirildi. Buna göre banka müşterisi olmayan ve kredi kampanyasıyla olacak başvurularını bankanın ilan ettiği şekilde yapacaklar. 

akbank 0.99 mart 2022

Akbank'ın Resmi Sitesinde Yer Alan Verilere Göre;

Müşteriler öncelikle Akbank'ın Mobil uygulamasını telefonlarına indirecekler. Mobil uygulamayı indirenler daha sonra uygulamada karşılarına çıkacak olan "Akbanklı olmak istiyorum" sekmesine tıklayacaklar. Bu adımın ardından ilk defa ve uzaktan Akbank'lı olma işlemleri tamamlanacak. 

Yani müşterilerin banka şubelerinden yapacakları başvurular bu kredi kampanyası için geçerli olmayacak. Kampanyaya katılanlar daha sonra; Akbank müşterisi olmalarının ardından 5 gün içinde %0,99 faizli ücretsiz krediye başvurabilecekler. 

Kredi Özelliklerine Bakılacak Olursa

Söz konusu kredi özelliklerine bakılacak olursa müşteriler 0.99 aylık faiz oranıyla Mart 2022'de kredi kullanma şansı yakalayacaklar. Geri ödemeler en fazla 12 ay vadeli olacak. Müşteriler için kredi kullanımı 10.000 TL limitli olacak. Ayrıca kredi kullanımında ek masraf alınmayacak. Müşteriler 0.99 faizle kredi kullandıklarında 10.000 TL'yi 1 yılda 10.788 TL olarak ödeyecekler. Aylık taksit tutarı 899 TL olacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@