Mobilya, Beyaz Eşya Alacaklara! 36 Ay Vadeli Finansman Albaraka Türk'te

Albaraka Türk Katılım Bankası ev eşyasını yenileyecek olan müşterilerine 36 ay vadeli finansman sağlıyor. İşte güncel kar payı oranı ve ödeme planı.

Mobilya, Beyaz Eşya Alacaklara! 36 Ay Vadeli Finansman Albaraka Türk'te

Yaz sonunda sonbahar öncesine ev eşyasını yenilemek isteyenler için Albaraka Türk Katılım Bankası finansman sağlıyor. Faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında sağlanan finansman özellikleri ile başvuru sürecine ilişkin detaylar sizlerle.

EV EŞYASI FİNANSMANI NEDİR?

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin evine alacakları eşyalar için finansman sağlıyor. Neredeyse tüm ev ürünleri için geçerli finansman ile müşteriler evinde eksik olan yada yenilemek istedikleri eşyaları tek kalemde alabilirler. Geri ödemeler ise tek seferde değil banka ile belirleyecekleri ödeme sürecinde tamamlanacak. Müşteriler geri ödemeler için 3 yıllık bir plan oluşturabilecekler. Finansman ile müşteriler toplu ve tek seferde ödeme yapmak yerine ay ay taksit ödeyerek eşya alabilecekler.

ALBARAKA TÜRK'TEN EV EŞYASI FİNANSMANI

Ev eşyası finansmanının kullanım alanları ve sağlanan olanaklara dair banka açıklamada bulundu. Ev eşyası finansmanının bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşya ürünleri başta olmak üzere tv, projeksiyon cihazı, mobilya, ev tekstili (halı, perde), ofis gereçleri, aydınlatma ve ev aksesuarları gibi her türlü eşya ihtiyacı için kullanılabileceğini bildirdi.

FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ

Müşteriler ev eşyası finansmanı ile 36 ay vadeli ödeme planı oluşturabilecekler.

Kendilerine özel belirlenen kar payı oranıyla borçlarını taksit taksit ödeyecekler.

Faizsiz bankacılık kapsamında müşteriler eşyalarını yenileyebilecekler.

Aylık eşit taksit yerine farklı ödeme planları oluşturulabilecek.

EV EŞYASI FİNANSMANI NASIL KULLANILIR?

Ev eşyası finansmanı kullanacak olan müşteriler öncelikle bankadan bilgi alabilirler. Daha sonra alacakları ev eşyalarını belirleyecek vatandaşlar bankaya giderek başvuruda bulunacaklaar. Finansman onayı sonrasında banka müşteriler adına ev eşyalarını alacak. Daha sonra kendi kar payı oranını ekleyerek talep edilen vadeli ödeme planıyla müşterilere satış gerçekleştirilecek.

SONRAKİ HABER