MSB En Az 50 KPSS Puanıyla Memur Alıyor! Emlak Teknikeri, İnşaat Mühendisi Diğer Kadrolar

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Toplam 38 memur alımı yapacak olan bakanlık alımlarını KPSS puan sıralaması esasına göre yapıyor. İlan için talep edilen koşullar ve başvuru süreci haberimizde.

EMLAK İŞ İLANLARI 30.12.2019 - 18:14 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Toplam 38 memur alımı yapacak olan bakanlık alımlarını KPSS puan sıralaması esasına göre yapıyor. İlan için talep edilen koşullar ve başvuru süreci haberimizde.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) memur alımı için ilan yayımladı. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak memur alımlarında lise, önlisans ve lisans mezunları için açık kadrlalr bulunuyor. Emlak sektörüne dair kadrolarında yer aldığı memur alım ilanına ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. MSB 2020 YILI MEMUR ALIM İLANIMilli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan memur alım ilanında alınacak toplam memur sayısı 38 olarak açıklandı. İlana göre bakanlığın alım yapacağı açık kadrolar şunlar; Harita Kadastro Teknikeri, Emlak Teknikeri, İnşaat Mühendisi, Uzman, Kütüphaneci, Bilgisayar Mühendisi, Hukuk Uzmanı, Çince Öğretmeni, Gürcüce Öğretmeni, Psikolog, Elektrik Mühendisi, Matbaa Teknikeri, İstatistikçi, Elektrik Teknisyeni, Hizmetli, Berber, Terzi, Garson, VHKİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?MSB tarafından ilan edilen ve her adayın sağlaması gereken başvuru şartları maddeler halinde sizlerle. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesindeki genel şartları taşımak, Nitelik tablosunda bulunan her bir kadro unvanı için belirlenen niteliklere sahip olmak, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından (KPSS), nitelik tablosunda belirtilen ilgili puan türlerinden puan almış olmak, Erkek adaylar için, sınavın yapıldığı tarih itibarıyla askerlik durumu bakımından; askerlikle ilişkisi bulunmamak, Süresi içinde başvurmuş ve başvuru belgesi ile birlikte istenen belge ve bilgileri vermiş bulunmak,BAŞVURU İŞLEMLERİİlana göre başvuru işlemleri 30 Aralık tarihi itibariyle başlayacak ve 31 ocak 2020 tarihine kadar devam edecek. Başvurular Milli Savunma Bakanlığı'nın internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. MSB tarafından ilan edilen duyuru metni için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@