MSY Nefes Konut Projesi Lansman Fiyatları İle Satışa Çıktı!

İstanbul Pendik konut projeleri arasında yer alan MSY Nefes konut projesi için lansmana özel fiyatlarla satış ilanı yayımlandı. MSY Nefes konum, satılık daire fiyatları ve ödeme bilgileri!

Konut Projeleri 15.11.2021 - 13:05 15.11.2021 - 13:05 Gülcan Özer

Konut fiyatlarının rekor seviyelere ulaştığı İstanbul'da hem ev sahibi olmak hem de konut yatırımı yapmak isteyen kişiler yeni konut projeleri lansman duyuruları ve satış ilanlarını yakından takip etmeye devam ediyor. Bu süreçte yeni bir konut projesi lansmanı daha ilan edildi. 

İstanbul'un en fazla değerlenen bölgeleri arasında yer alan Pendik'te yükselecek olan ve MSY Yapı tarafından hayata geçirilecek olan konut projesi için lansman çalışması gerçekleştirildi. Toplamda 7 bin metrekarelik bir alanda 3 blok üzerinde yükselecek olan MSY Nefes konut projesi kapsamında 195 daire lansman fiyatları ile satışa sunuldu. 

MSY NEFES KONUM BİLGİSİ, KONUT PROJESİ NEREDE?

İstanbul'un artan konut talebi nedeni ile yeni konut projeleri raflardan inmeye devam ederken bu projelerden biride MSY Nefes Pendik konut projesi oldu. Adını aldığı Pendik ilçesi sınırları içerisinde yer alan konut projesi Aydos Ormanı'na yakın konumu ile dikkat çekiyor. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı bağlantı yolu üzerinde yer alan konut projesi lokasyonu ile yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap ediyor. 

MSY NEFES SATILIK DAİRE KONUT FİYATLARI NE KADAR KAÇ TL?

Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Pendik konut projesi için lansmana özel satış fiyatları sunuldu. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks daireler satışa sunulurken lansmana özel olarak en düşük satış fiyatı 749 bin TL olarak belirlendi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@