MTV 2022 Ödemelerinde Taksit Kampanyası! Aracı Olanlara İş Bankası'ndan Fırsat

İş Bankası 2022 Ocak ayı kampanyaları kapsamında MTV ödemelerinde sürücülere 3 taksitli ödeme fırsatını sunduğunu ilan etti.

Finans 01.01.2022 - 15:58 01.01.2022 - 15:58 Mustafa Karagöz

MTV ödemelerine 2022 yılında zam yapıldı. Ödeme yapılacak tutarların artması sürücüleri zora sokarken vatandaşlar ödemeleri peşin yerine taksitli ödemenin yollarını arıyorlar. Ocak 2022 dönemi sonuna kadar geçerli olacak bir kampanya ile İş Bankası müşterilerine bu fırsatı sağladığını duyurdu. 

İş Bankası başlattığı kampanya hakkında "Maximum Kart'ınızla Maximum Mobil uygulaması üstünden ya da gib. gov. tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirileceğiniz 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit, İşCep ve İnternet Şubesi’nden yapacağınız 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 2 taksit fırsatı!" açıklamasında bulundu. Peki kampanyadan hangi şartlar altında nasıl yararlanılacak? İşte o detaylar. 

İŞ BANKASI'NDAN MTV 3 TAKSİT FIRSATI

İş Bankası resmi sitesinden yayımladığı kampanya duyurusunda, sürücüler için şartları açıkladı. Banka İş Bankası Maximum Kredi Kartı olan müşterilerin Gelir İdaresi Başkanlığı'nın resmi web sitesi üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile ödeme yaparken ödemelerini taksit seçeneğinden yararlanabileceklerini söyledi. Sürücülerin ödeme tutarlarında taban fiyat 300 TL olarak açıklandı. Taksit seçeneği ile İş Bankası müşterilerine 3 ay fırsatı sunduğunu duyyurdu. 

Ödeme Seçeneğine Göre 2 veya 3 Taksit Kampanyaları

İş Bankası Gelir İdaresi Başkanlığı sitesi (gib. gov. tr) üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek ödemelerin tek çekim ile 2 veya 3 taksitli olacağını ilan etti. 

Maximum Mobil Uygulaması üzerinden MTV borcunu ödemek isteyenler mobil uygulama üzerinden Ödemeler-Vergi Ödemeleri üzerinden ödemelerini yapabilecekler. Bu şekilde yapılacak ödemelerde de tek çekim, 2 ve 3 taksit seçenekleri sunulacak. 

İnternet Şubesi ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçenekleri sunulacak.

Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesi üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılmadan, kredi kartı bilgileri girilerek yapılacak MTV ödemelerinde 2 taksit uygulanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@