Muazzez Ersoy’un başı restoranla derde girdi!

Herkes tarafından sevilen ve dinlenen ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy’un başı bir restoranla isim hakkı yüzünden derde girdi.

EMLAK MAGAZİN 16.07.2019 - 14:24 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Herkes tarafından sevilen ve dinlenen ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy’un başı bir restoranla isim hakkı yüzünden derde girdi.

Herkes tarafından yıllardır beğeniyle dinlenen ve takip edilen ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy’un başı isim hakkı yüzünden derde girdi.Kendisi hakkında çıkan iddialara cevap veren ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy restoranla sadece isim hakkını verdiğini, sahne alma gibi bir durum olmadığını dile getirdi.Kendisinin ismini taşıyan restoranla başı derde giren ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy vatandaşları bilgilendirmek için açıklama yapmak zorunda kaldı.SADECE İSİM HAKKI ANLAŞMAMIZ VAR!Muazzez Ersoy, "Son zamanlarda konuşulan haberler hakkında açıklama yapma zorunluluğum doğmuştur. İstanbul-Maltepe-Küçükyalı'da bulunan Muazzez Ersoy&Neffis Et isimli restoran ile ismimi kullanım iznim bulunmaktadır. İş yeriyle ismimin kullanımı dışında hiçbir ortaklığım veya işletmesel bir bağım bulunmamaktadır. Restoranda sınırlı ölçüde ismimin kullanılması dışında konser vermek, sahne programı yapmak gibi bir çalışma söz konusu bile olamaz! Şahsımı üzen yanıltıcı bilgilere lütfen itibar edilmesin." Diyerek vatandaşları uyardı.


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@