Müge Anlı kiminle evleniyor? Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Ünlü sunucu Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini açıkladı. Herkesi şaşırtan açıklamanın ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, mesleği ne soruları araştırılıyor. İşte Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun fotoğrafı.

Gündem 20.06.2022 - 10:33 20.06.2022 - 10:36 Büşra Uluşen

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapan Müge Anlı, ilk kez özel hayatı hakkında çok özel bilgiler verdi. Daha önce bir evlilik yapan ve bu evliliğinden bir kızı olan Müge Anlı, yeni sezonda evleneceğini açıkladı. Evleneceği kişinin ismini de açıklayan Anlı'nın söylemleri sonrasında sosyal medya yıkıldı. 

Müge Anlı kiminle evleniyor?

Ünlü sunucu Müge Anlı, programında özel hayatına dair çok önemli bir bilgi verdi. Evlenme kararı aldığını açıklayan Anlı '' Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu '' ifadelerini kullandı. 

Bu açıklamanın ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, ne iş yapıyor merak edildi. 

müge anlı evlilik

Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Müge Anlı'nın evlilik kararı aldığı Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun devlet memuru olduğu öğrenildi. Müge Anlı, müstakbel eşinin mesleğini açıklarken '' çok da saygı değer bir mesleği var '' ifadelerini kullandı. Anlı'nın dünya evine girmeye hazırlandığı Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu ifade edildi. 

şinasi yüzbaşıoğlu

Öte yandan Müge Anlı, 1993 yılında ilk evliliğini yapmış ve 15 yıl süren evliliğini 2008 yılında sonlandırmıştı. Müge Anlı'nın 20 yaşında bir kızı bulunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@