>

Muharrem İnce Memleket Partisi Genel Merkez Binası Açılışını Gerçekleştirdi!

CHP'den ayrılarak kendi partisini kurma kararı alan Muharrem İnce, Memleket Partisi Genel Merkez Binası açılışını gerçekleştirdi. Açılış töreninde özel bir konuşma yapan Muharrem İnce önemli açıklamalarda bulundu...

Muharrem İnce Memleket Partisi Genel Merkez Binası Açılışını Gerçekleştirdi!

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilen ancak seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan karşısında kaybeden Muharrem İnce CHP'den istifa ederek kendi partisini kurma çalışmalarına başlamıştı.

Yeni kurduğu partiye Memleket Partisi adını veren Muharrem İnce bugün yeni bir adım daha attı ve partisinin genel merkez binasını açtı. Memleket Partisi genel merkez binası açılış töreni kapsamında özel bir konuşma yapan Muharrem İnce önemli açıklamalarda bulundu.

MUHARREM İNCE'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI: TERÖRLE ARASINA MESAFE KOYMAYANI PARTİMİZDE İSTEMİYORUZ!

Partisinin logosunun çalıntı olduğu iddiaları ile gündeme gelen Muharrem İnce partisinin ismini de logosunun anlamını da açıklayacağını belirterek Memleket Partisi'nin Atatürkçü, Cumhuriyetçi ve demokrat bir parti oluşumu olarak yoluna devam edeceğini belirterek Atatürk'e saygısızlık yapanı, terörle arasına mesafe koymayan kişileri partilerinde istemediklerini dile getirdi.

Muharrem İnce yapmış olduğu konuşmasında 85 milyonu kurmuş oldukları yeni partilerine beklediklerini belirterek 2 ay sonra herkesin meydanları göreceğini, Türkiye'ye yeni bir muhalefet düzeni getireceklerini belirterek "Eğitimi, sağlığı, iyi yaşam koşullarını, iyi yaşamın nasıl olacağını konuşacağız. Eğitimin niteliğini konuşacağız. Tarımı, hayvancılığı, markalaşmayı konuşacağız. Tasarımı, turizmi konuşacağız" diyerek yeni bir düzeni getireceklerini söyledi.

MEMLEKET PARTİSİ GENEL MERKEZİ NEREDE?

Diğer tüm partilerin olduğu gibi Memleket Partisi Genel Merkezi'de Ankara'da yer alıyor. Memleket Partisi Genel Merkez Binası Ankara Çetinemeç Bulvarı üzerinde yer alıyor. 6 katlı binanın Memleket Partisi tarafından kiralandığı belirtiliyor.