Muş İçin Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Karar Yayımlandı!

15 Ağustos 2019 tarihli Resmi Gazete ile Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Karar yayımlandı.

EMLAK HABERLERİ 15.08.2019 - 08:19 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

15 Ağustos 2019 tarihli Resmi Gazete ile Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Karar yayımlandı. Yayımlanan karar ile arazi toplulaştırması yapılacak!

Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1417), 15 Ağustos 2019 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak resmen yürürlüğe girmiş oldu. Muş Mercimekkale ve Serinova Arazi Toplulaştırma Kararı! Arazi toplulaştırması ve tarla içi geliştirme hizmetleri yapılması amacı ile Muş Merkez Mercimekkale ve Serinova' da kamu yararı bulunan araziler ve tarlalar toplulaştırılıcak. Arazi toplulaştırma kararı ile verimli olan arazilerin tarım arazisi olarak kullanılması güvence altına alınırken taşlık, çukurluk ve yoğun sabit tesis bulunan alanlar toplulaştırma dışında tutulacak. Bu alanlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından belirlenecek. Söz konusu mahalle ve köylerde yer alan arazilerin ve tarlaların tümü ekipler tarafından incelenecek ve haklarında karar verilecek. Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1417)

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@