Mustafa Cengiz: Galatasaray Milyar Dolarlık Evini Sattı

Emlak Konut GYO ile anlaşma konusunda sorunlar yaşayan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz önemli açıklamalar yaptı. Galatasaray'ın evini sattığını söyleyen Cengiz karşılıklı her iki tarafın da beklentisi olduğunu söyledi.

EMLAK HABERLERİ 21.09.2019 - 10:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Emlak Konut GYO ile anlaşma konusunda sorunlar yaşayan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz önemli açıklamalar yaptı. Galatasaray'ın evini sattığını söyleyen Cengiz karşılıklı her iki tarafın da beklentisi olduğunu söyledi.

Emlak Konut GYO tarafından KAP'a yapılan açıklama gündeme bomba gibi düşmüştü. Emlak Konut Riva ve Florya Projeleri İçin Sözleşme Feshi Açıklaması Yapmıştı! Hatırlanacağı üzere Emlak Konut 13 Eylül 2019 tarihinde Kamuoyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapmış olduğu "Galatasaray ile 2016'da imzaladığımız Riva - Florya protokollerinin feshi süreci başlatılmıştır" duyurusu ile söz konusu anlaşmayı sonlandıracaklarını açıklamıştı. Galatasaray kulübünün arazileri belirtilen tarihlerde teslim etmemesi üzerine söz konusu kararın alındığı iddia edilirken Galatasaray kulübü ise birbiri ardına açıklamalar yaparak sürecin en sağlıklı şekilde yürütüleceğini duyurmuştu. Galatasaray Başkanı Cengiz" Riva ve Florya Evimiz"Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz AA tarafından yapılan habere göre olağanüstü kurul toplantısında gelen bir soruyu yanıtlayarak "Bunun için zaman bile yetmiyor. Yöneticilerimiz Kaan Kançal ile Dorukhan Acar tüzük gereği pan kurulu toplantısında mali sunumu bile yapamadı.Vurmadan önce insanların dinlemesi gerekiyor. Bu kültürden geliyoruz. Olağanüstü talep var. Riva ve Florya evimiz barkımız. Bu konuda hem sayın üyeler hem bizler çok hassasız. Riva ve Florya'da evimizi barkımızı sattık. Bazı yorumlar okuyorum, üzülüyorum.Müthiş yanlış algı ve algı yönetimi var. Galatasaray milyar dolar değerindeki evini barkını satmıştır ve beklentileri var. Muhataplarımızın da, Emlak Konut ve müteahhitler, beklentileri vardır. Saygı çerçevesinde, görüşmeleri büyük olgunlukla sürdürüyoruz. Galatasaray'ın hayrına olan çözümden yana olacağız. Kimseye zarar vermeden" açıklaması ile sürecin devam ettiğini söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@