Mustafa Keser Silivri'de Yazlık Aldı, Doğal Hayata Başladı!

Ekranların sevilen ismi ve şarkı repertuvarı ile adını duyuran Mustafa Keser Silivri' de yazlık ev alarak ekolojik yaşama geçiş yaptı.

Emlak Magazin 29.07.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Ekranların sevilen ismi ve şarkı repertuvarı ile adını duyuran Mustafa Keser Silivri' de yazlık ev alarak ekolojik yaşama geçiş yaptı. Detaylar haberimizde!

İstanbul Silivri'de deniz manzaralı yazlık satın alan Mustafa Keser ekolojik hayata geçiş yaptı. Bahçesinde Kendi Tavuklarını Besliyor, Karpuzunu Yetiştiriyor Silivri'de satın aldığı yazlık evinin resimlerini paylaşan Mustafa Keser yeni evinin bahçesinde ekolojik tarıma başladı.Yazlık evinin bahçesini küçük bir tarlaya çeviren Mustafa Keser sağlıklı beslenmek adına domates, biber ve karpuz gibi sebzeleri ekerek kendisi yetiştiriyor. Yazlığının bahçesinde tavukta beslemeye başlayan Keser bahçe işlerini tümünü kendisi yapmaya başladı.

Bahçesine Tüm Sebzeleri Kendisi Ekiyor, Tavuklarını Kendisi Besliyor Yazlık evinin havuz resmini de paylaşan Keser tüm bahçe işlerini kendisinin yaptığını söylerken villasının havuzunu da kendisi temizliyor. Sık sık evinde yakın aile dostları ve misafirlerini de ağırlayan Mustafa Keser yeni hayatına kolay adapte olurken deniz manzaralı yazlığı takipçilerinden olumlu yorumlar aldı. Villasının resimlerine kısa sürede beğeni yağan Mustafa Keser'in paylaşımları çok sayıda yorum aldı.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@