Müteahhit Ölüm Saçtı! İstanbul Sancaktepe'de Bina Sakinleri İle Kavga Eden Müteahhit 2 Kişi Öldürdü

İstanbul Sancaktepe Safa Mahallesi Cami Sokak'ta bina sakinleri ile tartışma yaşayan müteahhit tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine silahlı saldırıda bulundu.

Emlak Magazin 08.03.2020 - 23:00 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

İstanbul Sancaktepe Safa Mahallesi Cami Sokak'ta bina sakinleri ile tartışma yaşayan müteahhit tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine silahlı saldırıda bulundu. Ölüm saçan müteahhit kurşun yağdırdığı kişilerden ikisini öldürürken bir kişi ise yaralı olarak kurtuldu. Çevrede büyük panik yaşandı. Detaylar haberimizde..

Sancaktepe'de bugün silahlı çatışma yaşandı. Müteahhit olduğu öğrenilen Şeker Ş. ile oğulları Sancaktepe Safa Mahallesi Cami Sokak'ta bulunan bina sakinleri ile tartışma yaşadı. Bina sakinleri ile rögardan gelen kötü kokular üzerine tartışma yaşayan müteahhit ile oğulları tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kurşun yağdırdı. DEMİR VE SOPALARLA BİRBİRLERİNE GİRDİLEROlay Sancaktepe Safa Mahallesi Cami Sokak'ta yer alan 4 katlı binanın önünde meydana geldi. Bina sakinlerinden Seyithan ve Alican Ö. lile müteahhit olduğu öğrenilen Şeker Ş. ile oğulları arasında ilk olarak demir ve sopalarla kavga yaşandı. Rögardan gelen kötü kokular nedeni ile başlayan tartışma kısa sürede büyürken demir ve sopalarla başlayan kavgada müteahhit Şeker Ş. yanında getirdiği silahına sarıldı. Kurşunların isabet ettiği bina sakinlerinden Seyithan ve Alican Ö. ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen ağır yaralı olan iki bina sakini hayatını kaybederken yaralı olan müteahhit Şeker Ş.'nin tedavisi ise sürüyor. Güvenlik güçleri soruşturmalarına devam ederken müteahhidin olay yerinden kaçan 2 oğlunun yakalanması için de çalışmalara başlandı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@