Mutfak Dekorasyonunda 2022 Yılının Yeni Trendleri Belli Oldu! En Yeni Mutfak Dolabı Modelleri

Yeni yılda iştahları açacak mutfak tasarımları şekillenmeye başlandı. 2022 yılı yeni mutfak dolapları modası ve mutfak dekorasyonu önerileri ile mutfaklar hiç olmadıkları şık ve aydınlık olacak!

Dekorasyon 17.01.2022 - 11:57 17.01.2022 - 11:57 Gülcan Özer

Kadınların evde en çok zaman geçirdikleri yerlerin başında yer alan mutfaklar evde dekorasyonuna en çok önem verilen bölümlerden biri olarak öne çıkıyor. Mutfak dekorasyonunda evin diğer bölümlerinden farklı olarak şık olmasının yanı sıra işlevsel, kullanışlı ve kolay temizlenebilir özelliklere sahip olması da kadınlar tarafından aranılan kriterler arasında bulunuyor. 

2022 yılına girilmesi ile beraber dekorasyonda 2022 trendleri şekillenmeye başlarken yeni yılda yeni mutfağında harika lezzetler yaratmak isteyen kadınlar için bu senenin modası hem sade hem de şık mutfaklardan geçiyor. Özellikle de 2022 mutfak dolapları düz ama işlevsel olmaları ile dikkat çekerken kulpsuz mutfak dolapları yeni yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. 

2022 MUTFAK MODASI ŞEKİLLENİYOR!

Mutfaklarda yeni yılın yeni tarzları şekillenmeye devam ediyor. 2022 mutfak dolabı modelleri yine sadece kulpsuz modeller olarak öne çıkarken bu sene beyaz rengin yanı sıra fıstık yeşili gibi parlak ve canlı renklerde sıklıkla tercih edilecek gibi görünüyor. 

mutfak dekorasyonu

Renk konusunda tutucu olan kişilere gri ve beyaz renklerin kullanıldığı mutfak seçenekleri de sunulurken geniş mutfaklar için bu sene ada mutfak modelleri geri dönüyor. 

2022 mutfak trendi

Mutfaklarda rahatlık ön plana taşınırken bol bol dolabın kullanıldığı tasarımlarda her şey dolap içine konuluyor ve tezgah üstü kalabalıkta ortadan kaldırılıyor. 

2022 mutfak modelleri

Beyaz mutfak dolabı modelleri 2022 yılının da vazgeçilmezi olarak görülürken mutfaklarda renklendirme görevini ise renkli tezgahlar ve parke yer kaplamaları üstleniyor. 

2022 mutfak modası 2

Beyaz ile ahşabın renk uyumu yine mutfaklarda en sık kullanılan trendler arasında yer alıyor. 

2022 beyaz mutfak modelleri

Şık ve modern mutfak dolaplarının yanı sıra isteyen kişiler için klasik tarzda mutfak seçenekleri de sunuluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@