MYC Partners Artık Gayrimenkul Sektöründe

MYC Partners, gayrimenkul sektörüne giriş yapıyor.

24 yaşında mühendis olarak Baymak’ta çalışmaya başlayan Dr. Murat Akdoğan, şirketin şirketin başına geçti ve şirketi kurtardı. Onun sayesinde Baymak, sektörün en büyük şirketlerinden bir tanesi oldu. 2002 yılında İngiliz Baxi Group ile ortak olan ve 2013 yılında da şirketi BDR Therma’ya satarak sektörden çekildi. Dr. Murat Akdoğan, Baymak’la istediği her şeyi yaptığını vurgulayarak sağlık, turizm ve gayrimenkul sektörlerinde devam etmek istediğini belirtti.

Önce Hastane Sektörü

Akdoğan, Ethica ve Estetica olmak üzere 4 hastaneyle sağlık sektörüne giriş yaptı. Bu hastanelerden bir tanesi genel sağlık, diğer üç tanesi ise estetik dalında hizmet veriyor. Akdoğan açıklamasında, ‘’120 Milyon TL değerinde hacmimiz var; fakat bu hacim 3 yılda 360 Milyon TL’ye kadar çıkabilir.’’ dedi. 2018 yılında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da 4 bin metrekarelik alana açmayı planladığı estetik hastaneyle birlikte bu hacmi hayata geçirmeyi planlıyor. Bulgaristan’ın ardından Avrupa’ya açılacaklarını dile getiren Dr. Akdoğan, ‘’Macaristan’ın Budapeşte kentine de bir hastane açmayı planlıyoruz. Daha sonra da Almanya, Fransa ve İngiltere’de hastaneler açacak ve Rusya’da St. Petersbourgh’da ortak bir projeyi hayata geçireceğiz. Her yıl yurt dışında yeni bir hastane açmak istiyoruz. Gelecekte estetik alanında dünyanın en iyisi olmayı hedefliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Şimdi de Gayrimenkul

MYC Partners adı altında Dr. Murat Akdoğan, gözünü gayrimenkul ve turizm sektörüne dikmiş durumda. Batı Atşehir’de 30 bin metrekarelik bir iş hanı projesine imza atan Akdoğan, Bodrum’da ise konut ve otelden oluşan karma bir projeyi hayata geçirdi. Hayata geçirilen tesis 650 metrelik kum plaja sahipken, içerisinde bulundurduğu otelin 85 odası bulunuyor. Ayrıca bu projede yer alan bölge içerisinde 72 rezidans ve 1 villa da müşterilerine hizmet veriyor. Akdoğan, gayrimenkul ve turizm sektörlerinde net hedefler belirlemezken, ‘’Gayrimenkul ve turizm alnında bizleri heyecanlandıracak bir proje çıkarsa, elbette hayatta geçiririz.’’ şeklinde konuştu.

Bu yazıda

Katkıda Bulunun