n11 Büyük İndirim! 11.11 İndirim Düzenleyen Firmalar En Ucuz Ürünler n11 Araba Kampanyası

n11 İndirimli Günler kampanyası başladı. 11.11 adıyla 11 Kasım itibariyle başlayan indirimler yüzlerce üründe uygulanacak. n11 indirimlerine dair tüm ayrıntıları, indirimli ürünler listesi ve indirimlerden nasıl faydalanılacağını sizlerle paylaşıyoruz.

Gündem 11.11.2019 - 09:09 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

n11 İndirimli Günler kampanyası başladı. 11.11 adıyla 11 Kasım itibariyle başlayan indirimler yüzlerce üründe uygulanacak. n11 indirimlerine dair tüm ayrıntıları, indirimli ürünler listesi ve indirimlerden nasıl faydalanılacağını sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye'nin en gelişmiş elektronik alışveriş sitelerinden olan n11 büyük çaplı bir indirime hazırlanıyor. Bünyesinde yüzlerce elektronik mağaza bulunduran n11 binlerce üründe yüksek oranlarda indirim uygulayacak. Çok sayıda kategoride satılan ürünlerde geçerli olacak indirimler bazı araba modellerinde de geçerli olacak.Bu kapsamda indirimli ürünlere nasıl ulaşılacağı detayları ve n11 ile alışveriş işlemlerinin nasıl yapılacağı ayrıntılarını Emlak365.com olarak haberimizde paylaşıyoruz. 11.11 KAMPANYASI VE n11 İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİn11 tarafından başlatılan indirim kampanyası 11 Kasım 2019 tairhi itibariyle başlayacak. Vatandaşlar ürünlerin indirimli fiyatlarından kısa bir süre için yararlanacaklar. İndirim kampanyası 12 Kasım tarihi itibariyle sona erecek. Bu süre boyunca vatandaşlar elektronik olarak mağazadan çok sayıda ürün için alışveriş yapabilecekler. n11 indirimleri ile indirimli olarak alabileceğiniz ürünlerin genel listesi şu şekilde;n11 ile vatandaşlar kadın ve erkek giyimine dair çok sayıda üründe indirimli alışveriş yapabilecekler. Bu çerçevede çok sayıda mağaza tarafından başlatılan indirimler ile giyim ürünlerinde yüzde 50'ye varan indirim oranlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanında çok sayıda elektonik eşya içinde özel indiri fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Telefon, tablet, bilgisayar gibi ürünlerin yanında beyaz eşya çeşitlerinde de özel indirimler bulunuyor.n11 indirimlerinin uygulandığı bir diğer alan ise ev ve yaşam kategorisi. Bu alanda evinize yeni bir görünüm vermek istediğiniz ürünler yer alırken mobilya ve benzeri ürünlerde de yüksek oranları indirimler bulunuyor. Müşterilerin yakın takibinde olan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde yapılan indirimler ise özellikle kadınlar tarafından araştırılıyor. Bu kapsamda revaçta olan çok sayıda kozmetik ürününde indirim kampanyasından yararlanabiliyorsunu. Bu kategorilerin dışında ayrıca mücevher ve saat çeşitleri de ilgi çeken bir diğer alan. Araba İndirim Kampanyasın11 en dikkat çeken kampanyalardan bir tanesi ise arabalarda yaşanıyor. Yüzde 26'ya varan indirimlerin olduğu araba kampanyasında bir kişi yalnız bir araba hakkına sahip. Kampanya sadece Volkswagen Tiguan, Passat, Polo ve Golf otomobillerde geçerli. Nasıl Alışveriş Yapılır?n11 ile indirimli alışveriş yapmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemini tamamdığınızda indirimli ürünleri inceleyebilir ve alışverişinizi elektronik olarak yapabilirsiniz.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@