Nakde Sıkışanlara Enpara'dan Masrafsız Kredi Veriliyor! Masrafsız Kredi Devri Resmen Başladı!

Dijital bankacılık hizmetlerinin yaygınlaşmasıyla masrafsız kredi fırsatları da artış gösterdi. Enpara’dan ihtiyacı olanlara kredi desteği sunuluyor! İşte detaylar…

Finans 12.05.2022 - 13:20 12.05.2022 - 13:22 Duygu Dilan Duman

QNB Finansbank bünyesinde faaliyet gösteren Enpara, dijital ve şubesiz bankacılık alanında avantajlı ürün ve hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Özellikle nakde sıkışanlara en uygun oranlar ile kredi desteği sağlayan Enpara, masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatını duyurdu. Üstelik en uygun faiz oranları ve geri ödeme koşulları ile vatandaşların birçok farklı ihtiyacına yönelik kredi kullanarak nakit desteğinden yararlanması sağlanması hedefleniyor.

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi Özellikleri!

Enpara dosya masrafsız, düşük faizli ve kullanması kolay ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Şubesiz bankacılık alanında da avantajlı birçok kampanyaya imza atan Enpara, krediler başta olmak üzere, sayısız bankacılık ürün ve hizmetinde masrafları neredeyse tamamen ortadan kaldırmayı başarıyor. Enpara üzerinden masrafsız ihtiyaç kredisine başvuru yapanların herhangi bir kredi kullandırım veya dosya gibi herhangi bir masraf ödemeyeceği için onaylanan miktar kadar nakit hesaplarına doğrudan geçmektedir. Kredi hayat sigortası ise sonrasında otomatik olarak tahsil edilmektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Acil-Nakit-İhtiyaçları-İçin-Masrafsız-7500-TL-İhtiyaç-Kredisi-Enpara'da!

Enpara masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere en uygun faiz oranları üzerinden destek sunulmaktadır. Bu sayede vatandaşların nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik en rahat ödeme planları da oluşturulmaktadır. Yüzde 2,19’dan başlayan faiz oranları ile 36 aya kadar vade seçenekleri ve 120 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. Nakde sıkışanların aylık düşük taksit ödeyerek dilediği miktarda kredi alması sağlanıyor.

Enpara 15 Bin TL Kredi Hesaplaması!

15 Bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için Enpara’nın avantajlı masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenlere avantajlı bir ödeme planı hazırlanmıştır. 15.000 TL kredi için 36 ay vadede aylık 673.59 TL taksit tutarı hesaplanmıştır. 24 ay vadede ise 861,84 TL taksit oranları hesaplanmaktadır. Masraflar ise örnek hesaplama tablosuna göre 0 TL olarak görülmektedir. Nakde sıkışanların dilediği vade ve kredi tutarında işlem yaparak herhangi bir masraf olmadan kolayca nakit ihtiyacına en uygun çözümleri bulmaları mümkündür.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@