Nakit Desteklerinde Son Fırsatlar! TEB, Denizbank, İş Bankası 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Ve Faiz Maliyet Tabloları

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bankaların kredi maliyetlerini araştırıyorlar. Denizbank, İş Bankası ve TEB yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyorlar? 50 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama...

Nakit Desteklerinde Son Fırsatlar! TEB, Denizbank, İş Bankası 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Ve Faiz Maliyet Tabloları

Yaşanan ekonomik gelişmelerden dolayı nakit ihtiyacı içerisinde kalan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Bu nakit ihtiyaçları ise en kolay şekilde bankalardan ihtiyaç kredisi çekilerek aşılabiliyor. Ancak bu finansal çözüm geçici bir ara çözüm olabiliyor. Bu şekilde vatandaşlar bütçeleirni toparlayabilme imkanı buluyorlar. Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmenin bir maliyeti bulunuyor. Bu maliyet bankadan bankaya değişiyor. Peki TEB, Denizbank ve İş Bankası hangi imkanlarla ihtiyaç kredisi veriyorlar?

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak i,steyenler bazı koşullara uymak durumundalar. Kredi miktarlarına göre değişen azami vade sınırlamaları uygulanıyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 ay vade ile, 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasında olan ihtiyaç kredileri 24 ay vade ile, 100 Bin TL üzerindeki ihtiyaç kredileri ise 12 ay vade ile kullanılabiliyor.

DENİZBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,20 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 2.169 TL kredi taksiti ödüyor. Bu çekilen ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 78.339 TL oluyor. Müşteriler bu kredi için 3 yılda toplam 28.339 TL faiz ödemesi yapıyorlar.

50 bin tl ihtiyaç kredisi

TEB 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

TEB müşterileri aylık yüzde 1,95 faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 2.070 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kullanılan bu kredinin toplam maliyeti ise 74.782 TL oluyor. 3 yılda ödenmesi gereken toplam faiz maliyeti ise 24.782 TL olarak hesaplanıyor.

İŞ BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanılması halinde karşılaşılacak aylık faiz oranının yüzde 2,15 olduğu açıklandı. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 2.149 TL kredi taksiti ödüyorlar. 36 aylık toplam kredi mali,yeti ise 77.622 TL oluyor. Müşteriler 3 yılda bu ihtiyaç kredisi için 27.622 TL faiz ödemesi yapmış oluyorlar.

Emlak365.com