Nakit İhtiyacı Olanlara HSBC'den Beklenmedik Kampanya! Bu Kişiler Düşük Faizli İhtiyaç Kredisinden Yararlanabilecek!

HSBC’den avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu! HSBC Advance ve Premier’e özel olarak sunulan kampanya kapsamında avantajlı oranlar duyuruldu! Nakit arayanlara büyük fırsat!

Finans 25.05.2022 - 16:06 25.05.2022 - 16:08

Bankacılık sektöründe Türkiye’de öne çıkan firmalardan biri olan HSBC, Premier ve Advance müşterileri için başlattığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak ilgili grupta yer alan kişilerin nakit ihtiyaçlarının da karşılanması hedefleniyor. Son dönemde artan ihtiyaçları için uygun kredileri araştıranlar için HSBC en makul oranları sunmaya devam ediyor. HSBC avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak isteyenlere özel oranlar sunulmaya devam ediyor.

Advance ve Premier’e Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC ihtiyaç kredisine başvuru yaparak vatandaşların birçok ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaları mümkün hale getirilmiştir. Advance ve Premier’e özel ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 2,19’dan başlayan faiz oranları ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi seçenekleri HSBC üzerinden sunulmaya devam ediyor.

Sigortasız/Sigortasız İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

hsbc bank 2021 yıl sonu dolar tahmin i

HSBC’nin özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Advance ve Premier müşterileri için özel oranların yanı sıra sigortasız ihtiyaç kredisi kampanyası da sunulmaya devam ediyor. Sigortasız ihtiyaç kredisi kapsamında 20.000 TL için 36 ay vade ile yapılan örnek kredi hesaplamasında, yüzde 2,67 faiz oranları ile aylık 944,17 TL taksit oranı hesaplanmıştır.

Sigortalı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ise yüzde 2,59 vade ile 36 ay, yüzde 2,19 ile 12 ay vade seçenekleri uygulamaktadır. 20.000 TL kredi için 36 ay vadede ise aylık taksit oranı 930,90 TL olarak hesaplanmıştır.

Kampanya Şartları Neler?

Kampanyadan yararlanacaklar, Advace müşterisi olmak için bankada en az 100 bin TL veya muadili döviz cinsinden bakiyenin veya birikimin, HSBC Primier müşterisi olmak için en az 250 bin TL veya muadili cinsiden bakiyenin veya birikimin bulunması yeterlidir. İlgili şartları sağlayan kişilerin HSBC avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanarak nakit sorunlarını çözüme kavuşturmaları mümkündür. En özel oranlardan yararlanarak HSBC müşterilerinin ihtiyaç kredisinden avantajlı oranlar ile faydalanmaları sağlanmaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@