Nakit İhtiyaçlarını Bayram Öncesinde Karşılamak İsteyen Vatandaşlara En Düşük Faiz Oranlı Kredi Hizmeti Sunan Bankalar!

Bankaların ihtiyaç kredisi hizmetlerinden uygun faiz oranı ile yararlanmak isteyen vatandaşlar için güncel faiz oranları belirlendi. İşte en düşük faiz oranına sahip olan 3 banka...

Finans 28.04.2022 - 14:56 28.04.2022 - 15:00 Duygu Dilan Duman

Nakde olan sıkışıklıklarını Ramazan Bayramı öncesinde çözüne kavuşturmak isteyen vatandaşlara, bankalardan olumlu yanıt geldi. İhtiyaç kredisi hizmetlerinin faiz oranlarını güncelleyen bankalar, ilgili hizmetlerinin ayrıntılarını paylaştılar.

Denizbank 20 Bin TL’ye Ne Kadar Taksit Ödemesi Alır?

Bayram öncesinde ihtiyaç kredisi hizmetinin faiz oranını güncelleyen Denizbank, açıklamış olduğu yüzde 1,49 faiz oranı ile en düşük faiz oranı uygulayan banka oldu. Banka tarafından açıklanan yeni ihtiyaç kredisi hizmetinin azami vade sayısı ise 36 ay olarak belirlendi.

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan ihtiyaç kredisi hizmetinden 36 ay vade ve yüzde 1,49 faiz oranı karşılığında 20 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 788,19 TL olarak hesaplandı.

Vakıfbank 20 Bin TL’ye Ne Kadar Taksit Ödemesi Alır?

vakifbank-kredi-kampanyasi

Denizbank’tan sonra en düşük faiz oranına sahip olan bankanın Vakıfbank olduğu tespit edildi. Kuruluş yıl dönümü için özel olarak geliştirmiş olduğu 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti kapsamında 125 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına destek olacağını bildiren banka, ilgili hizmetinin ayrıntılarını paylaştı.

Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan 125 bin TL limitli ihtiyaç kredisi hizmetinden 36 ay vade ve yüzde 1,55 faiz oranı karşılığında 20 bin TL’lik destek almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 767,12 TL olarak hesaplandı.

Türkiye Ekonomi Bankası 20 Bin TL’ye Ne Kadar Taksit Ödemesi Alır?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ihtiyaç kredisi hizmeti için açıklamış olduğu yüzde 1,59’luk faiz oranının, faiz oranları sıralaması içerisinde 3’üncü olarak yer aldığı tespit edildi. Yeni dönemde geliştirmiş olduğu ihtiyaç kredisi hizmeti kapsamında 100 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlara destek vereceğini açıkladı.

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından geliştirilmiş olan 100 bin TL limitli ihtiyaç kredisi hizmetinden 36 ay vade ve yüzde 1,59 faiz oranı karşılığında 20 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 773,11 TL olarak hesaplandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@