Nakit İhtiyaçlarınızda Kredi Çekmeye Son! Anadolubank ile Uygun Oranlarla Nakit Avans Fırsatı

Anadolu Bank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını nakit avans ile çözüyor. Bankanın nakit avans kullanımlarında sunduğu olanaklar ve geri ödeme detayları Emlak365'te.

Finans 21.10.2021 - 17:51 21.10.2021 - 17:51 Mustafa KARAGÖZ

Bireyler, nakit ihtiyaçları olduğunda bankaların kredi hizmetlerinden yararlanarak bu ihtiyaçlarını gidermekte. Ne var ki kredi çekmek hem maliyetli, hem de zahmetli bir işlem olabilmekte. Bunun önüne geçebileceğiniz yöntemleri sizlere çeşitli haberlerimizle sunmaya devam edeceğiz. Bugünkü haberimizde ek hesap faizlerini düşüren Anadolubank’ a yer veriyor olacağız. Detaylar haberimizin devamında gizli.

Anadolubank, nakit ihtiyacı olanlara kredi dışında hizmetler sunmaya devam ediyor. Özellikle düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmek hem zahmetli; hem de maliyetli olabilmekte. Kredi için ödenen %0,5 oranında dosya masrafı, ek olarak kredi için zorunlu tutulan sigortalara ödenen primler, kredileri daha da maliyetli hale getirmekte. Bunun yerine Anadolubank tarafından sunulan kredili mevduat hesabını kullanabilir, kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı krediye göre daha az maliyetle karşılayabilirsiniz.

Kullandığın Kadar Öde, Ödedikçe Kazan

Anadolubank kredili mevduat hesabı, bireyler açısından oldukça avantajlı özelliklere sahip. Kısa vadeli nakit ihtiyacınızı kredili mevduat hesabıyla, yani bir diğer adıyla ek hesabınızla karşıladığınızda yalnızca kullanım ve ödeme tarihi arasındaki faizi ödemeniz yeterlidir. Örneğin; 5.000 TL nakit ihtiyacınız olduğunu ve 15 gün sonra 5.000 TL ve üzerine gelecek faiz tutarını ödeyebileceğinizi varsayalım. Bu durumda anapara dışında yalnızca 52.8 TL ödemeniz gerekir. Yanlış duymadınız, 5.000 TL kredi çekip 15 gün sonra yalnızca 52.8 TL farkla borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Güncel Anadolubank ek hesap faizi %1,98 olarak uygulanmakta. Kredili mevduat hesabınızı kullandıktan sonra ödeme yapacağınız güne kadar oluşan farkı ödemeniz yeterlidir. Dilerseniz sadece faiz kısmını ödeyebilir ya da hem anapara hem de faizi ödeyerek kullandığınız limiti tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kredili mevduat hesabınız tanımlandıktan sonra her nakit ihtiyacınızda başvuru yapmanıza gerek yok. Üstelik hesabınıza tanımlanan ek hesap limitini kullanımlarınız doğrultusunda artırabilirsiniz. Kredili mevduat hesabı borcunuzu ödedikçe size daha fazla limit tanımlanır ve daha yüksek tutarlı ihtiyaçlarınızı da kredi çekme gereği olmadan karşılayabilirsiniz. 

10.000 TL nakit ihtiyacınız varsa ve bu nakdi 30 gün için talep ediyorsanız sadece 204.6 TL ödemek koşuluyla paranızı hemen alabilirsiniz. Anadolubank kredili mevduat hesabı başvurularınızı internet bankacılığından, mobil uygulamadan ya da Anadolubank şubelerinden yapabilirsiniz. İlk olarak düşük bir limit tanımlansa da ek hesabınızı kullanmaktan vazgeçmeyin ve ödemelerinizi mutlaka düzenli olarak yapın. Ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmeniz halinde ek hesap limitiniz de zamanla artırılacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@